Magdalena Boczarska w Radiu ZET: "Mamy o wiele więcej orgazmów"

Szymon Majewski i Magdalena Boczarska w szczerym i bezpośrednim wywiadzie m.in. o seksie, waginie, orgazmach, no i oczywiście o samej Sztuce Kochania. Zobacz pikantny wywiad z filmową Wisłocką.

Zachwycająca Boczarska na premierze „Sztuki kochania..."

Na premierze filmu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", w którym wciela się w tytułową postać, pojawiła się w przepięknej, eleganckiej sukni. Fotoreporterzy nie mogli oderwać wzroku od zjawiskowej aktorki. Zobaczcie zdjęcia z premiery filmu.

Sztuka kochania: zwiastun 18+. Sceny seksu z filmu.

„Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", czyli film o losach pierwszej polskiej seksuolożki, już 27 stycznia trafi do kin. Produkcja ta cieszy się dużym zainteresowaniem i prawdopodobnie przyciągnie do kin wielu Polaków. "Sztuka kochania" pokazać ma życie Wisłockiej i ukazać, co doprowadziło ją do napisania pierwszego polskiego podręcznika seksuologii. Jak wiadomo, w filmie nie zabraknie scen erotycznych. Już jakiś czas temu reżyserka filmu, Maria Sadowska, zapowiedziała, że spodziewać się możemy "pełnokrwistego seksu". Erotycznych scen w "Sztuce kochania" będzie aż 16, a ich skrawek ukazuje opublikowany właśnie zwiastun.

Nie Mam Pytań w Radiu ZET! W każdą niedzielę o 18:00

Więcej: