"... 1/10 tego, co dzieje się w serialu Pakt to prawda": Dorociński w Radiu ZET

11 grudnia w "Nie Mam Pytań" o 18-tej pojawił się świetny aktor - Marcin Dorociński. Pięknie opowiedział o młodości, o swych pierwszych krokach w teatrze. Ponadto Marcin dużo zdradził o serialu HBO "Pakt" i filmach kinowych. Zobaczcie najciekawsze fragmenty wywiadu.

Dorociński w duńskim filmie

To fajnie, że coraz częściej można oglądać naszych aktorów w zagranicznych produkcjach. Marcin Dorociński zagrał właśnie po raz drugi w swojej karierze w duńskiej produkcji „Small Town Killers". Premiera filmu zaplanowana jest na styczeń 2017 roku.

Marcin Dorociński zagrał jedną z ról w duńskiej czarnej komedii „Dræberne fra Nibe" („Small Town Killers"). Premiera filmu odbędzie się 12 stycznia 2017.

Film przedstawia historię dwóch artystów z Jutlandii, którzy chcę przewrócić swoje życie do góry nogami. A potem wynajmują płatnego zabójcę, który ma pomóc odzyskać im upragnioną wolność. Mężczyźni ci jednak nie zdają sobie sprawy z tego, jakie siły mają ich żony. 

Gwiazdor „Paktu" zagra w obrazie Olego Bornedala jedną z głównych ról obok Nicolasa Bro („Czas wojny”, „The Killing Bron”, „Zakochani widzą słonie”) oraz Ulricha Thomsena („Coś”, „Jabłka Adama”, „Hitman”). 

Dorociński w erotycznym thrillerze 

Nie Mam Pytań! W każdą niedzielę po 18

Więcej: