Jarosław „Masa” Sokołowski wyzywa na pojedynek Andrzeja Gołotę

Jarosław Sokołowski, pseudonim „Masa” wyzywa Andrzeja Gołotę na pojedynek. Dotychczas konflikt znanego świadka koronnego z bokserem odbywał się tylko i wyłącznie w sądzie. 

Do spotkania między dwoma panami jednak nie doszło, bo były gangster oskarżony o naruszenie dobrego imienia Gołoty, konsekwentnie nie stawiał się na rozprawach.

Parę dni temu Jarosław Sokołowski nie pojawił się w sądzie, gdzie odbywała się rozprawa dotycząca oszczerstw, jakie kierował w stronę Andrzeja Gołoty. Znany świadek koronny oskarża boksera o sprzedaż walki z Michaelem Grantem. Pojedynek miał miejsce w 1999 roku, a polski pięściarz miał na nim zarobić 7 milionów dolarów.

Sąd uznał, że nieobecność oskarżonego jest nieusprawiedliwiona i wydał wyrok zaocznie, który zostanie ogłoszony 19 kwietnia br.

Wszystko wskazuje na to, że sądowy konflikt na linii Sokołowski – Gołota tak szybko się nie zakończy. Tym bardziej, że były gangster chce pozwać żonę sportowca.

Najbardziej szokującym i dosyć dziwnym pomysłem byłego gangstera jest propozycja walki z Andrzejem Gołotą.  

"

Pomieszczenie pięć na pięć metrów, coś takiego jak bokserski ring. Do tego z nami trzech dziennikarzy i sędzia – powiedział zdenerwowany Sokołowski. "

Czy będzie można obejrzeć ten pojedynek? Posłuchaj!

Od Ucha Do Ucha w Radiu ZET! Od poniedziałku do piątku 10:00-14:00

Więcej: