Popularna tenisistka zaskoczyła swoim przebraniem

Serena Williams nie tylko z kortu słynie. Poza nim równie dobrze sobie radzi. Amerykańska tenisistka zorganizowała imprezę w swoim domu na Florydzie.

Wraz ze znaną tenisistką bawiła się jej rodzina, najbliżsi znajomi oraz znana modelka Colton Haynes. Imprezy tej nie można nazwać zwykłą domówką. Głównym założeniem organizatorki było przebranie w stylu lat 80-tych.

Amerykańska tenisistka umieściła zdjęcie na swoim Instagramie na którym przebrana jest za He-Mana – kultową postać serialu animowanego pt. „He-Man i Władcy Wszechświata”. Do zdjęcia Serena pozuje z wcześniej wspomnianą modelką Colton Haynes.

Williams pokazała się w tej stylizacji podczas siódmej już edycji „Williams Invitational”. Tak też nazywa się wydarzenie, które zostało wymyślone przez Serenę oraz jej siostrę Venus. Wedle tradycji, co roku amerykańskie tenisistki wraz ze sowimi ekipami spotykają się na takim evencie przebierając się w bardzo widowiskowe stroje.

Serena Williams zdaje się być wielbicielką filmów o superbohaterach. Tak kiedyś wyglądała tenisistka w stroju supermena.

Posłuchajcie, jak według Marcina Sońty wygląda tenisistka!

Od Ucha Do Ucha w Radiu ZET! Od poniedziałku do piątku 10:00-14:00

Więcej: