Damian Michałowski idzie na studniówkę z Patrycją [SZCZEGÓŁY]

Stało się! Damian idzie na studniówkę z Patrycją z Zespołu Szkół nr 1 w Przysusze. Sprawdź, gdzie będzie można zobaczyć relację ze studniówkowej imprezy.

Akcja studniówka rozpoczęła się 17 stycznia. Po długich obradach, naradach itp. ekipa Uważam ZET postanowiła, że troszkę się odmłodzi i potupie nóżką na studniówkowej zabawie. Na Facebook'u popołudniowego pasma pojawił się post zajawiający akcję "Studniówka z Michałowskim":

Jak sami widzicie, na brak reakcji rudy redaktor narzekać nie mógł :).

Obgryzanie paznokci, nieprzespane noce...   

Przed Damianem pojawił się trudny wybór... Redaktor spośród kilkudziesięciu zaproszeń musiał wybrać jedno. Po długich przemyśleniach, kilku rozmowach ze swym redakcyjnym przyjacielem Korościelem postanowił zdecydować się na studniówkę Patrycji. 

Jak Patrycja będzie ubrana, czy wierzy w studniówkowe przesądy i czy ma plany wobec Damiana? Marcin Sońta dokładnie wypytał tegoroczną maturzystkę, posłuchajcie:

- - : - - / - - : - -

Cały przebieg sobotniej studniówki (28.01) będziecie mogli usłyszeć na naszej antenie od samego rana oraz zobaczyć na Fejsie Uważam ZET, na Fejsie Radia ZET oraz na naszym Instagramie: Radio_ZET :)!

Pati, szykuj się! :)

Więcej: