Radio ZET i mBank wysłali na urlop szefową stadniny koni w Czołowie

Justyna, szefowa stadniny koni w Czołowie została wysłana na urlop przez Radio ZET i mBank! Podczas jej nieobecności w firmie zastąpił ją prowadzący popołudniowy program Uważam ZET - Damian Michałowski. Jak nasz redaktor poradził sobie z sianem, błotem i ujeżdżaniem koni? Zobacz relację wideo!

Według badań mBanku...

... wynika, że przedsiębiorcy w Polsce są przepracowani. Poza tym badanie wyraźnie wykazuje, że nawet krótki odpoczynek może w znacznym stopniu wpłynąć na efektywność ich pracy. Redaktorzy Michałowski i Korościel zapoznali się z wynikami badań i dokładnie je przeanalizowali. Po krótkim namyśle podjęli decyzję, że Radio ZET wspólnie z mBankiem rozpocznie akcję skierowaną do posiadaczy małych biznesów.

Zgłoszenia osobiście przebierał Damian i wybierał przedsiębiorców, których wysyłał na weekendowy wypoczynek. Michałowski w czasie trwania akcji był także szefem centrum opałowego w Suwałkach oraz głównym projektantem w pracowni sukien ślubnych w Inowrocławiu. 

Podczas nieobecności wszystkich szefów sam zastąpił ich w pracy. Przejął pełną kontrolę, przejrzał wszystkie faktury, papiery itp.

Więcej: