Tomasz Zimoch zdradził szczegóły swojego udziału w "Tańcu z Gwiazdami"

Dziennikarz Radia ZET Tomasz Zimoch już rozpoczął przygotowania do siódmej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". W związku z tym, odwiedził swoich redakcyjnych kolegów z Uważam ZET i zdradził co nieco o szczegółach udziału w popularnym show - posłuchaj.

Do marca już coraz mniej czasu, więc naszego redakcyjnego kolegę czeka sporo intensywnych treningów. Jeśli Tomasz będzie tak żywiołowy, jak w swoim sportowym komentarzu i podczas swojej coniedzielnej audycji "Zimoch na Gorąco" to można spodziewać się błyskotliwych występów i szybko poszerzającego się grona wielbicieli.

Zimoch z pewnością wniesie do „Tańca z Gwiazdami” dużo kolorytu. Jak myślicie? Czy dziennikarz Radia ZET ma szansę zdobyć Kryształową Kulę?

To ich zobaczymy w tegorocznej edycji "Tańca z Gwiazdami"

Oto oficjalna lista wszystkich uczestników siódmej edycji show Polsatu. Bohaterami wiosennego „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” są: Katarzyna Sawczuk, Michał Malinowski, Tomasz Zimoch, Natalia Szroeder, Mariusz Kałamaga, Paulina Chylewska, Robert Koszucki, Dominika Gwit, Monika Mariotti, Marcin Korcz oraz Iwona Cichosz.

Uważam ZET! Od poniedziałku do piątku 14:00-18:00

Więcej: