Marina Łuczenko-Szczęsna zaprezentuje nowy singiel na antenie Radia ZET

Świeżo upieczona żona bramkarza polskiej Reprezentacji zagości do Radia ZET i zaprezentuje najnowszy singiel "On My Way".

Ta polska piosenkarka, kompozytorka i aktorka, już dzisiaj pojawi się na antenie Radia ZET w programie Marcina Wojciechowskiego "ZET na Punkcie Muzyki", gdzie odbędzie się oficjalna premiera singla Mariny Łuczenko.

Piosenka została nagrana po kilku dobrych latach muzycznej przerwy wokalistki. Marina Łuczenko-Szczęsna nie tylko zaprezentuje singiel, ale także, jako gość programu odpowie na kilka pytań oraz opowie o brytyjskich śladach jej muzycznej drogi, inspiracjach i gorącym klipie oraz o planach na przyszłość.

"

On My Way to moja pierwsza piosenka nagrana z Petem i Arrowem w londyńskim studio. W 2011 roku, po zakończeniu trasy koncertowej promującej mój debiutancki album, byłam zmuszona zawiesić swoją karierę artystyczną, gdyż na strunie głosowej zdiagnozowano u mnie polipa. W trakcie terapii i po konsultacji u najlepszych specjalistów na świecie, stało się jasne, że muszę poddać się operacji. Poleciałem do Stanów Zjednoczonych, aby zobaczyć się z doktorem Stevenem Zeitelsem (tym samym, który zajmował się podobnymi kwestiami m.in. u Adele, Sama Smitha, czy Stevena Taylera). Po operacji i długiej terapii, zaczęłam odzyskiwać głos i rozpoczęłam pracę nad nowymi piosenkami. Wtedy też zostałam zauważona przez producenta Pete Boxsta, który pracował z wielkimi, światowymi gwiazdami, oraz przez Arrowa Benjamina, który chwilę potem wydał singiel "Running" z Beyonce, co uczyniło go cenionym na całym świecie wokalistą. To właśnie z Petem i Arrowem nagrałam kilka piosenek, a wszystko zaczęło się od On My Way" - wyjaśniła MaRina "

Bądźcie z nami po 18!

ZET na Punkcie Muzyki! Od poniedziałku do piątku 18:00-21:00

Więcej: