Aukcje, filmy i podróże

Ten weekend będzie pod znakiem czerwonych serduszek.

Licytujemy Dzień w Radiu ZET, ale też czapkę Roberta Kubicy, którą włożył mi na głowę podczas wywiadu z czasów jego sukcesów w Formule 1.Wśród licytujących jest Emil, który łowi absurdy, a u nas łowi bejsbolówkę Roberta,O nietypowych aukcjach Marlena Kuczko ze sztabu Orkiestry.Polecimy i zrecenzujemy kinowe nowości. Zrobi to Piotr Olczyk, redaktor serwisu multikino.plMusical "La la land", "Powidoki", "Konwój" , "Wielki mur" i familijny film "Kot Bob i ja".

Łukasz Radwan, dziennikarz Dzień Dobry TVN wprowadzi nas w świat malarza Władysława Strzemińskiego, kim był, jak pokazał go Andrzej Wajda i co niezwykłego było w jego relacji z żoną, też artystką Katarzyną Kobro.

W niedzielę z Moniką Witkowską podróżniczką i autorką podróżniczych książek odwiedzimy między innymi lodowy pałac. Zapytam o zimowe aktywności, także te ekstremalne jak pływanie w przerębli zrobionej przez lodołamacz.Połączymy się z Małgosią Wojtaczką, jest coraz bliżej bieguna południowego, do którego samotnie zmierza.A reżyser, choreograf, odpowiedzialny między innymi za widowisko drogi krzyżowej na Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie przyzna się jak to jest, gdy jednego dnia traci się wszystko. Mateusz Polit o wypadku na scenie i odradzaniu się w nowej roli i jego przepisie na życie.

Przed 12stą dowiemy się też KTO zostanie właścicielem bejsbolówki Kubicy i ile za nią zapłaci.

Słuchajmy się.

Więcej: