Szczyty Afryki, Milczenie Scorsese i Berlinale

Ogłaszamy weekend!

Z naszymi gośćmi i tym, z czym przychodzą.

Szymon Majewski śledzący bacznie życie towarzyskie show - biznesu opowie o tym co można spotkać na ściance, bo okazuje się, że już nie tylko loga sponsorów.

Przyzna się dlaczego ogląda program Mai Sablewskiej i czy wierzy w sukces nowego serialu TVN "Belle Epoque".

Filmy grane teraz w kinach polecać będzie Kuba Duszyński z Gutek Film.

Zachwycił się „ Milczeniem”. Martin Scorsese stworzył film, do którego przygotowywał się 30 lat. Zapytam dlaczego to najbardziej osobisty film tego reżysera znanego z „Wilka z Wall Street” czy „Chłopców z ferajny”.

Filip Chajzer, reporter, którego znakiem rozpoznawczym są zwykle kontrowersyjne tematy poruszane w telewizji śniadaniowej, opowie o tym, którym materiałem zmienił świat na lepszy i z jakim filmowym bohaterem się identyfikuje.

Uczcimy też 5 mln kotów żyjących w Polsce, to z okazji Dnia Kota. Naszym gościem będzie behawiorysta, do którego będzie można w niedzielę zadzwonić „na żywo”.

W drugi dzień weekendowego programu prowadzący Listę Przebojów Radia ZET Marcin Wojciechowski wpadnie z płytami artystów nagrodzonych Grammy.

Podróżnik, a kiedyś pracownik korporacji Robert Gondek pochwali się zdobytymi szczytami Afryki. Będzie o tym od jakiej góry zacząć taką przygodę, ale też o niebezpieczeństwach przemieszczania się po afrykańskich drogach.

Andrzej Sołtysik zada muzyczną zagadkę, a ja rozdam najnowsze wydawnictwa płytowe i filmowe.

Będą też zaproszenia na przedpremierowy pokaz „Pokotu” Agnieszki Holland i relacje Grażyny Torbickiej z Berlinale.

ZAPRASZAM.

Więcej: