The best of 2016 w Życiu jak Marzenie

Sylwestrowe „Życie jak marzenie” już jutro.

A w nim zadamy Wam pytanie o to co udało Wam się w 2016tym.

Pomyślcie jakie macie jedno życzenie do spełnienia w Nowym Roku.

Będziemy zaklinać czas.

Poza tym podsumowania.

Jaki to był rok dla fanów filmów?

Jakub Duszyński z Gutek Film podzieli się swoim rankingiem najlepszych filmów roku i zaproponuje wyjście do kina w ten weekend.

Paweł Goźliński, redaktor naczelny „Książek. Magazynu do czytania” opowie o książkach, które poruszyły czytelników w tym roku.

Zadam mu pytanie co jego zdaniem powinniśmy na pewno mieć w swojej bibliotece, jeśli chcemy kupić tylko jedną książkę z listy najlepszych książek roku.

Marcin Wojciechowski opowie o tym jakiej płyty z 2016tego słuchał najchętniej i kogo uważa za największego przegranego tego roku.

Sergiusz Pinkwart, podróżnik i dziennikarz, współautor bloga „Dziecko w drodze” zainspiruje swoją historią zmieniania życia, by było takie jakie lubi. Będzie o tym jak spełnia się marzenia o podróżowaniu, gdy w rodzinie pojawia się dziecko, skąd brać pieniądze i jakie kierunki wybierać jeśli woli się miejsca nieoczywiste.

Bez względu na to czy jesteście fanami sylwestrowej gorączki, czy też jej nie ulegacie - poddajcie się przyjemności patrzenia wstecz i wybierania z przeszłości tego co było dobre.

Więcej: