Torbicka, Ohme i Jopek

Plany na sobotę.

Dowiemy się czego słucha Janusz Panasewicz.

Wy odgadujecie, a ja rozdaję bilety na akustyczny koncert Lady Pank.

Powiemy co dobrego na ekranach kin.

Tych w Berlinie - bo tam na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym jest Grażyna Torbicka i tych w Polsce. Michał Walkiewicz, redaktor naczelny Film Webu rozda gwiazdki trzem filmom - zrecenzujemy „Johna Wicka 2”, „Lego Batmana”, „To tylko koniec świata”.

Będą zaproszenia do Multikina!

Z Małgorzatą Ohme, psycholog, zastanowimy się, czy fajnie być kobietą.

Z badań przeprowadzonych na zlecenie telewizji wp wynika, że dużo od siebie wymagamy.

Będzie o tym czego pragną singielki.

Usłyszycie relacje z premiery książki kulinarnej blogerki Mai Sobczak - „Przepisy na szczęście”, która przekonuje, że szczęście zaczyna się też na talerzu.

Plany na niedzielę.

Anna Maria Jopek ze swoją płytą „ Minione” z tangami zagranymi po kubańsku, ale też z opowieścią o tym jak to jest być sławną w Japonii i widzieć swoje zdjęcia na okładkach tamtejszych gazet.

Będzie też Paweł Suwała chef kuchni i współautor książki „Przepisy i opowieści. Suwała. Baron i inni”, która doszła do ścisłego finału w konkursie na najlepszą książkę kulinarną na świecie i ma szansę wygrać.

Zapytam o ciemne strony tego zawodu.

Podróżniczka, antropolożka i reżyserka Weronika Mliczewska opowie o swoim poszukiwaniu straconego czasu u Majów i obserwacjach, które zapisała w reportażowej książce „ Na początku jest koniec”.

Opowiemy o premierze biografii reżysera Janusza Majewskiego, o nowym filmie Agnieszki Holland „Pokot” na podstawie książki Olgi Tokarczuk i o nominacjach do Polskich Nagród Filmowych Orły 2017

Więcej: