Sylwester Dwójki i Radia ZET w Zakopanem! Znamy gwiazdy i prowadzących. Zobacz szczegóły

Radio ZET i Telewizyjna Dwójka zapraszają na sylwestra do Zakopanego! Jakie gwiazdy zobaczymy na scenie? Kim są prowadzący sylwester 2017 w Zakopanem? Poznaj szczegóły. 

Kto wystąpi?

Sylwester 2017 w Zakopanem odbędzie się w samym centrum miasta – w Dolnej Równi Krupowej. Na scenie wystąpią m.in.: Edyta Górniak, Margaret, Maryla Rodowicz i Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Zakopower, Boney M. oraz Dr Alban – to tylko część listy gwiazd, które pojawią się na wielkiej Sylwestrowej zabawie Radia ZET i Dwójki.

Damian Michałowski z Uważam ZET jednym z prowadzących

Koncert sylwestrowy w Zakopanem poprowadzą wszystkim dobrze znani prezenterzy, w tym Damian Michałowski - jeden z prowadzących popołudniowe pasmo Radia ZET "Uważam ZET". Oprócz naszego radiowca atmosferę będą podgrzewać także dwie pary: Marcelina Zawadzka i Tomasz Kammel, którzy są doskonale znani z „Pytania na śniadanie" oraz Halina Mlynkowa i Stanisław Karpiel-Bułecka. Na scenie zobaczymy też Hankę Rybkę, popularną regionalną artystkę.

Zakopiańska Noc Sylwestrowa z Radiem ZET i Dwójką zapowiada się śpiewająco! W Telewizyjnej Dwójce będzie można obejrzeć transmisję na żywo z imprezy sylwestrowej w Zakopanem. Przy Radiu też można się świetnie bawić. Bowiem w Radiu ZET też będzie się działo! W Sylwestrową noc towarzystwa dotrzyma Wam Marcin Wojciechowski, którego "parkietowe" wyczucie i gust zawsze sprawdzają się na każdej domówce.

„Sylwester z Dwójką i Radiem ZET” –  sobota, 31 grudnia od godz. 20:00, TVP2.

Bawcie się nami podczas Sylwestra z Radiem ZET i Dwójką! :)   

Więcej: