7-latek zatańczył do hitu Justina Biebera. Internauci oszaleli na jego punkcie!

W ciągu jeden doby film 7-latka z Filipin obejrzało ponad 2 miliony osób. A wszystko za sprawą choreografii, której według nas nie powstydziłby się sam Justin Bieber. 

John Phillip Bughaw aka Balang kocha muzykę i taniec. 7-latek jest samoukiem, ale drygu to tańca mogą zazdrościć mu największe światowe gwiazdy.

Jego występ do „Sorry” Justina Biebera to tylko potwierdzenie tezy, że niektórym artystom scena jest po prostu pisana ;)

Konto pulchnego Filipińczyka śledzi ponad 60 tysięcy internautów. Do tej pory chłopiec opublikował kilkanaście wideo, na których możemy podziwiać jego talent do tańca i miłość do muzyki.

Urokowi Johna nie mogła oprzeć się sama Ellen DeGeneres, prowadząca bijący rekordy popularności w USA program „The Ellen DeGeneres”. Gwiazda po obejrzeniu Johna tańczącego do „Bang Bang” powiedziała producentom „Zaprośmy go do programu, muszę go poznać”. 7-latek wystąpił u Ellen i zrobił to, co umie najlepiej – skradł prowadzącej show.

Jak widzieliście, nawet 7-latek może uatrakcyjnić jeden z największych hitów Justina Biebera. Utwór „Sorry” zainspirował także Polkę Olivię Fok, która pokusiła się o jego własną interpretację. Mieszkanka Przemyśla przetłumaczyła piosenką na język polski i… podbiła nasze serca.

Podoba Wam się roztańczony Filipińczyk?

Radio ZET/SJ

Więcej: