Agent Gwiazdy 2: odpadła faworytka

„Agent Gwiazdy 2” nabiera tempa. Tym razem zawodnicy musieli zmierzyć się z zadaniami w Buenos Aires. Sprawdź, kto odpadł z programu.

Agent gwiazdy 2: kto jest agentem?

Siódmy odcinek drugiej edycji programu „Agent Gwiazdy” za nami. Pierwsze zadanie wymagało od zawodników dokładnej znajomości geografii. Uczestnicy musieli wybrać miasto, które jest najdalej stolicy Argentyny. Liderem zadania był więc Jarosław Kret. Niestety jednak nie udało mu się rozwiązać zagadki – postawił na Irkuck, a okazało się, że Tokio jest dalej.

Drugie zadanie rozegrało się w starej garbarni. Skuci łańcuchami zawodnicy musieli uwolnić się. Każdy mógł zadecydować, czy wybierze klucz, czy immunitet. Jeśli ktoś wybrał klucz – czekała go kolacja połączona z pokazem tango. Wszyscy zawodnicy po kolei wybierali klucze, jedynie Jarosław Kret, który wybierał jako ostatni, zdecydował, że zabierze immunitet. Niestety jednak nie udało mu się go obronić – przegrał później w grze w paintaball. Immunitet zdobyła wtedy Edyta Zając-Rzeźniczak, która dzięki temu nie musiała rozwiązywać testu.

Jak co tydzień odcinek zakończył test wiedzy o agencie. Tym razem z pytaniami najgorzej poradziła sobie Olga Frycz. Na sam koniec przekazała swoje fanty Markowi Włodarczykowi. Kto jest agentem? Coraz więcej uczestników stawia na Odetę Moro. 

Agent gwiazdy 2: Olga Frycz odpadła z programu

RadioZET.pl/SI