Włodarczyk i Konarowska zrobiły sobie „Warszawa Express"

Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska to jeden z najsympatyczniejszych duetów w „Azja Express". Dziewczyny tak dobrze radzą sobie w show, że postanowiły spróbować swoich sił także podczas podróży po stolicy. Zobaczcie, czy w Warszawie ludzie są równie sympatyczni jak w Azji. I czy łatwo tu złapać stopa?

Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska: czy wygrają w „Azja Express?"

Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska, które już 30 listopada będą walczyć o wygraną w „Azja Express”, postanowiły sprawdzić, czy w Warszawie łatwo jest złapać autostop.

Przyjaciółki i aktorki, po udziale w show TVN, poczuły chyba niedosyt podróżowania w nie do końca normalnych warunkach. Kilka dni temu Agnieszka Włodarczyk i Marysia Konarowska postanowiły bowiem pojechać na wywiad w stolicy... autostopem!

Uczestniczki „Azja Express” musiały dostać się z Wawra na Mokotów, wykonując przy tym kilka zadań: przejechać przez dwa mosty, zmienić środek transportu minimum dwa razy, przejechać obok Stadionu Narodowego i zaśpiewać piosenkę, która kojarzyła im się z udziałem w programie „Azja Express”. Na wykonanie zadania aktorki miały 100 minut i musiały przejechać około 20 kilometrów.

Czy Agnieszce i Marysi udało się wykonać wszystkie zadania? Czy dotarły na metę przed upłynięciem 100 minut? Odpowiedź znajdziecie w naszym wideo.

Rado ZET/SI