Aladyn na latającym dywanie zwiedza USA. Jak to możliwe? [VIDEO]

Na ulicach Nowego Jorku pojawił się tajemniczy mężczyzna w stroju baśniowego Aladyna, który na latającym dywanie poruszał się po ulicach miasta. Osoby obserwujące jego „lot” były w szoku! Czy stoi za tym magia?

Z uśmiechem na twarzy leciał wokół parku i bocznych uliczek miasta, a nawet przeciskał się między samochodami. Mieszkańcy Nowego Jorku wręcz krzyczeli z niedowierzania!

Brzmi to mało prawdopodobnie? Zobacz!

Aladynem okazał się youtuber Jesse Wellens, który słynie ze swoich nietypowych pomysłów. Na swoim kanale PrankvsPrank publikuje różne zaskakujące pranki. Tym razem postawił na zabawę z „magią”. 

Jego latającym dywanem była elektryczna deskorolka, którą skonstruował razem z reżyserem całej akcji Caseyem Neistatem. Zaskakujący pomysł odniósł ogromny sukces - w ciągu jednego dnia nagranie obejrzało ponad 1 260 000 internatów.

Latająca deska w sprzedaży

Największe emocje wzbudził magiczny dywan mężczyzny, który przypomniał latający pojazd z „Podróży do przyszłości 2”. Co ciekawe, podobna unosząca się w powietrzu deska wkrótce trafi do sprzedaży.

5 sierpnia 2015 roku odbyła się pierwsza jazda testowa sprzętu. Lewitującą deskę Hoverboard wyprodukowała firma Lexus.

Porusza się ona dzięki magnesom i nadprzewodnikom, a jej wnętrze zbudowane jest z ceramicznego materiału, który chłodzony jest do temperatury -197 stopni Celsjusza. Deska unosi się w zależności od długości procesu chłodzenia. 

Kto chciałby mieć własny latający dywan? :)

Radio ZET/Laughingsquid/KM

Więcej: