Ciężarna Lewandowska w krótkiej sukience. Naprawdę piękna

Wszystko wskazuje na to, że Anna Lewandowska - mimo ciąży - nie zamierza zwalniać tempa. Żona króla bramek właśnie pojawiła się na spotkaniu świątecznym Olimpiad Specjalnych. Na tę okazję wybrała piękną czerwoną sukienkę, która podkreśliła wszystkie atuty jej figury. Widać, że trenerka wprost promienieje!

Zaledwie dwa tygodnie temu, podczas meczu Ligi Mistrzów z Atletico Madryt, Robert Lewandowski ogłosił światu, że jego ukochana spodziewa się dziecka. W jednym z pomeczowych wywiadów zawodnik Bayernu Monachium zdradził, że Ania jest w piątym miesiącu ciąży.

Choć brzuszek blogerki wciąż jest malutki, widać, ze stan błogosławiony bardzo jej służy. W seksownej, czerwonej mini marki La Mania, którą włożyła na tę okazję, wyglądała wprost obłędnie. Nie byłaby też sobą, gdyby nie zadbała o dodatki – długie czarne muszkieterki tylko podkreśliły jej imponującą figurę. 

Uwagę zwracały zwłaszcza jej bardzo szczupłe nogi i piękna sylwetka, na której kreacja układała się doskonale. Nic więc dziwnego, że fani bardzo docenili strój Lewandowskiej i gratulowali jej świetnej formy.

„Aniu, wyglądasz obłędnie!", "Sexy mama" – napisali internauci pod zdjęciami ze spotkania wigilijnego. Trudno się z nimi nie zgodzić, prawda?

RadioZET.pl/SI