Pan młody zapamięta ten wieczór kawalerski do końca życia [WIDEO]

Wieczory panieńskie i kawalerskie na ogół są pełne niespodzianek. Jednak nie zawsze są to miłe i przyjemne atrakcje, jak wieczór w SPA czy wyjazd z kumplami nad jezioro. Czasem przyjaciele wspinają się na wyżyny swojej kreatywności.

Wieczór kawalerski. Przyszły pan młody strasznie boi się wysokości. Wszyscy doskonale wiedzieli, że skok ze spadochronem czy na bungee nie znajdują się na liście marzeń mężczyzny. Uczestnicy wieczoru postanowili przełamać strach mężczyzny i zafundowali mu skok z mostu. Przynajmniej tak wydawało się panu młodemu. 

Koledzy przewiązali mu oczy przepaską i poprowadzili do krawędzi. Minęła chwila, zanim mężczyzna postanowił skoczyć. A gdy już się odważył, to jego lot nie trwał długo. Przyszły pan młody odbił się od krawędzi, ale nie mostu. Jak się okazało stał na paletach. Wskoczył wprost do dziecięcego basenu wypełnionego wodą. 

Jak myślicie, jaka była reakcja mężczyzny na żart kolegów, którzy brali udział w wieczorze kawalerskim?

Niemiłe niespodzianki

Mark Longley swój wieczór kawalerski zapamięta do końca swojego życia. Mężczyzna spędził całą swoją imprezę z włosami łonowymi przyklejonymi do twarzy. Koledzy postarali się też, żeby dodatkowe włosy znalazły się również w jego uszach. To jednak nie wszystko. Mężczyzna zmuszony został też do rozebrania się.

Brytyjczyk ostatecznie miał na sobie tylko białe majtki, kolorowe skarpety i buty klauna. Następnie przyklejono go do wózka inwalidzkiego. Mark dostał nawet prezent w postaci "Pana Kapusty", którego musiał cały czas ze sobą wozić. Koledzy dali mu też coś do picia. Problem w tym, że napój alkoholowy mógł spożywać tylko przez słomkę w kształcie... członka. Po takiej przemianie, koledzy zabrali Marka na wycieczkę do lokalnego domu opieki. Ta niespodzianka nie była więc tym, o czym mógł marzyć przyszły pan młody. 

A czy Wy byliście świadkami jakiejś nieprzyjemnej atrakcji na wieczorze panieńskim lub kawalerskim? :)
Trampki męskie - które wybrać?

Radio ZET/MB

Więcej: