Najpiękniejszy styl tańca w brzydkiej odsłonie. Zobacz poświęcenie baletnic [ZDJĘCIA]

Balet - to jeden z najpiękniejszych stylów tańca. Wszystkie inne style opierają się właśnie na tańcu klasycznym. Ciała baletnic wielu osobom wydają się być idealne, a wcale takie nie są. 

Darian Volkova jest rosyjską fotografką, która ten styl taneczny uwiecznia na zdjęciach od gorszej strony. Fotografie są piękne, ale pokazują ból i poświęcenie w dążeniu do ideału tancerza. 

Jak widać na zdjęciach powyżej, najbardziej cierpią stopy tancerzy. Jeśli przykryje się je puentami, efekt zapiera dech w piersi. Ich harmonijne ciała wyglądają jakby pływały po tafli jeziora. Nie bez powodu jednym z najlepszych spektakli to "Jezioro Łabędzie".

Artystka nie fotografuje tylko zniszczone stopy i ciała tancerzy. Są też zdjęcia, które w 100 procentach oddają piękno tego stylu tańca. 

Żeby tańczyć, nie trzeba od razu kończyć szkoły baletowej. Jeśli lubisz ruszać się w rytm muzyki, to nic nie stoi na przeszkodzie. Są osoby, które od najmłodszych lat pokazują, że muzyka i taniec to ich żywioł. Idealnym przykładem jest dziecko, które stało się konkurencją dla Rihanny. Barbadoska jest świetną tancerką i doczekała się już wielu naśladowców. Ale ostatnio w internecie furorę robił film, na którym mała dziewczynka tańczy do „Work”.

My podziwiamy poświęcenie ze strony tancerzy klasycznych, a Wy? 

Radio ZET/MB

Więcej: