Hipsterka Barbie zwiedza świat. Zabawne zdjęcia na Instagramie

Okazuje się, że Barbie to nie tylko królowa zabawek, ale również... mediów społecznościowych. Teraz najbardziej znana na świecie lalka ma swoje konto na Instagramie. 

Na Instagramie pojawiło się nowe konto o nazwie Socality Barbie. Jeśli zaczniecie je obserwować, poznacie tzw. hipsterskie życie popularnej lalki Barbie. Znana na całym świecie "dziewczyna" wybiera się w podróże dookoła świata, a zdjęcia ze swoich wypraw "umieszcza" na osobistym koncie.

Lalka Barbie na Instagramie 

Socality Barbie ma niesamowitą kolekcję pięknych selfie. Wszystkie zostały zrobione podczas jej podróży. Na fotografiach zobaczymy też, jak Barbie pije kawę wystilizowana na miejską dziewczynę. 

Autorem zabawnych zdjęć Barbie jest anonimowy fotograf ślubny z Portland w Stanach Zjednoczonych. Jego celem było zażartowanie sobie ze wszystkich hipsterskich kont na Instagramie, na których ludzie podkreślają, że żyją "prawdziwym życiem". 

Okazuje się jednak, że konto zyskuje coraz większą popularność wśród użytkowników tego portalu społecznościowego. Socality Barbie ma już na Instagramie 13 tysięcy obserwujących. 

Źródło: Elite Daily

Więcej: