Sprzedaj rzeczy swojego byłego przez internet

Bolesne rozstanie z partnerem? Co zrobić z rzeczami, które były towarzysz życia zostawił w Twoim domu? Platforma „Never Liked It Anyway” przychodzi z gotowym rozwiązaniem - od teraz niechciane przedmioty można wystawić na sprzedaż.

O tym, że rozstania często bywają bolesne i trudne dobrze wiedzą porzuceni. Zwłaszcza, jeśli zakochani przez długi czas mieszkali pod jednym dachem. Jednak w dzisiejszych czasach, frustrację i złość po zerwaniu można wyładować w dość niekonwencjonalny sposób. Co zrobić, jeśli rozstanie odbyło się w burzliwej atmosferze, a swojego byłego partnera nie chcesz już więcej widzieć na oczy? Każda rzecz pozostawiona przez nią/niego przypomina Ci o nieudanym związku? Możesz w łatwością się ich pozbyć, a przy okazji również się wzbogacić.

„I tak nigdy tego nie lubiłem”

Strona „Never Liked It Anyway” to serwis aukcyjny, na którym można wystawić niepotrzebne rzeczy. Każdy przedmiot można dokładnie opisać i przypasować do odpowiedniej kategorii. Na początku wybierasz więc, czy rzeczy wystawione na sprzedaż należą do osoby, która dopuściła się zdrady, zostawiła dla najlepszego przyjaciela czy okazała się homoseksualistą. Tutaj każde złamane serce znajdzie coś dla siebie.

Nowy pomysł na biznes przyjął się z pozytywnymi opiniami. Na aukcjach można wylicytować wszystko, włączając w to suknie ślubne, rowery, perfumy, naszyjniki, pierścionki zaręczynowe, a nawet obrączki. Ceny są podawane jako „koszt rozstania”.  

Na stronie znajduje się także zakładka „Opowiedz swoją historię”, gdzie można porozmawiać z innymi porzuconymi osobami i podzielić się swoimi doświadczeniami. Kolejną funkcjonalnością serwisu jest kącik „Porady”, w którym można dowiedzieć się, jak wrócić do normalności po nieudanym związku. Zatem jeżeli szukasz zemsty na swojej byłej drugiej połówce, możesz to zrobić przy okazji uzupełniając swój portfel.

Co o tym myślicie?

Radio ZET/Neverlikeditanyway.com/JM

Więcej: