Kraków: Bollywoodzka produkcja powstaje na Rynku i Placu Mariackim

Przez jeden dzień krakowski Rynek oraz Plac Mariacki zamienią się w muzyczno-taneczną scenę do zdjęć najnowszej bollywoodzkiej produkcji „One love”. Hinduska ekipa filmowa, wraz z lokalnym współproducentem - Film Polska Productions, kręcą  teledysk do piosenki „Yela, Yela”, która ukaże się w fabule filmu. Jeśli macie chwilę, warto wybrać się na krakowski rynek. Jest na co popatrzeć!

"Tanie latanie? Kup bilet z Radiem ZET! Wakacje same się nie wybiorą..."

Bollywoodzka muzyka i taniec na krakowskim Rynku

W Krakowie trwają zdjęcia do bollywoodzkiej produkcji "One love". W roli głównej występuje indyjski aktor i producent filmowy - Sachiin J Joshi, który ponownie wybrał Polskę jako miejsce realizacji swoich projektów. Jego debiutem był film „Aazaan” z 2011 r. kręcony między innymi w Krakowie.

Najwyraźniej praca w Polsce przypadła do gustu indyjskiemu producentowi, z czego cieszą się rodzimi kontrahenci. - To już trzeci z kolei teledysk realizowany do filmów produkcji Viiking Entertainemnt. Plan zdjęciowy   rozpoczęliśmy na Pomorzu, w okolicach Łeby, teraz jesteśmy przez 5 dni w Krakowie, a następnie przenosimy się na Jurę Krakowsko-Częstochowską. To niezwykle ważne, iż ci sami producenci wracają do nas z kolejnymi projektami. Traktujemy to, jako wspólny sukces zarówno naszej firmy jak i miasta – powiedział Maciej Żemojcin, wiceprezes Film Polska Productions. 

Yela, Yela - o czym jest bollywoodzka piosenka

Fabuła piosenki „Yela, Yela” opowiada o mężczyźnie próbującym zrobić wrażenie na kobiecie, która nie odwzajemnia jego uczuć. Dopiero pod koniec muzycznej opowieści dowiemy się, czy jego starania przyniosły oczekiwany rezultat.

Początkowe i finalne sceny video clipu kręcone są w Indiach. W tej   produkcji zaplanowano także kadry z krakowskimi kwiaciarkami. Reżyserem fabuły jest Satya   Prakashi Tatinei. W głównej roli żeńskiej zobaczymy indyjską aktorkę Esha Gupta.

Więcej: