Teoria Macierewicza o broni elektromagnetycznej potwierdzona! Zobacz film!

Podczas spotkania ze studentami z uczelni Tadeusza Rydzyka, Antoni Macierewicz podzielił się ciekawą teorią. Minister przyznał, że od wielu lat dochodziły do niego głosy o przeprowadzanych w Polsce testach z bronią elektromagnetyczną. Brzmi absurdalnie? Ten film potwierdza domysły Macierewicza!

Wspomniana broń magnetyczna ma za zadanie zakłócać działania wszelkich urządzeń elektronicznych.  Przy jej użyciu z powodzeniem można unieruchomić samolot, samochód czy systemy wsparcia.

Temat broni elektromagnetycznej podniosła jedna z uczestniczek niedawnej konferencji „Problemy współczesnej polityki. Konflikty zbrojne i terroryzm”, która odbyła się w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

"

Czy państwo polskie posiada strategię wobec nielegalnych badań, tzn. testowania broni elektromagnetycznej na polskich obywatelach – zapytała. "

Minister Macierewicz bardzo poważnie podszedł do pytania i odpowiedział bardzo wyczerpująco.

"

Do mnie jako posła zgłaszali się ludzie, którzy twierdzili, że byli poddawani takim badaniom. Problem jest mi znany od co najmniej 15 lat, kiedy to takich osób zgłosiło się do mnie co najmniej dziesięć. (…) To bardzo charakterystyczne, że osoby te pochodziły z Dolnego Śląska i Zachodniopomorskiego – mówił minister obrony narodowej.   "

Macierewicz zapewnił, że przeprowadzane są obecnie analizy, które dokładnie zidentyfikują źródło działania broni elektromagnetycznej. Jednak internauci nie czekali bezczynnie i już przygotowali dowody na użycie tej broni. Dowód przedstawili w formie wideo.

„Dowodowe” nagranie pojawiło się na popularnej stronie „Sokzburaka”. W ciągu zaledwie 16 godzin zostało wyświetlone ponad 500 tys. razy. 

Radio ZET/SK

Więcej: