Brzdąc wygląda zupełnie jak Ed Sheeran. Muzyk spotka się z maluchem?

Fani Eda Sheerana niosą po sieci zdjęcie 2-letniego dziecka, które wygląda zupełnie jak ich idol. To nic, że mały sobowtór jest dziewczynką - i tak wszyscy zgodnie przyznają, że Isla Walton jest bardzo podobna do słynnego wokalisty. Zobaczcie zdjęcie, które podbija sieć.

Najwyraźniej świat jest pełen sobowtórów Eda Sheerana, choć ludzie rudowłosi stanowią zaledwie ok. 2% całej ludzkiej populacji. Co jakiś czas w sieci pojawia się ktoś, kto wygląda jak ten młody brytyjski muzyk. Niedawno najlepszym sobowtórem Eda okrzyknięty został gwiazdor Herry'ego Pottera - Rupert Grint. Jest on na tyle dobrym sobowtórem, że w internecie krąży właśnie żart aktora, że on i Sheeran to tak naprawdę ta sama osoba. Filmowy Ron pojawił się w jednym z programów telewizyjnych i w skeczu próbował dowieść, że Ed Sheeran nie istnieje i jest to tylko Rupert w swoim drugim wcieleniu.

Podobny? Raczej słabo. Wygląda na to, że nowym najlepszym sobowtórem Sheerana zostanie dwuletnia Isla Walton, która nie dość, że ma bujną rudą czuprynę, to jeszcze jej rysy twarzy rzeczywiście przywodzą na myśl tego znanego artystę.

Od kiedy mama dziewczynki opublikowała w sieci zdjęcie małej, fotka dotarła już do tysięcy internautów, a kobieta udzieliła już kilku wywiadów. Zdradziła w nich m.in. że liczy na to, że Ed będzie chciał spotkać się któregoś dnia z jego małą sobowtórką - tym bardziej, że Isla już jest fanką muzyki Sheerana. I nawet jeśli niektórzy twierdzą, że wcale nie jest najlepszym "bliźniakiem" muzyka, to najbardziej uroczym już na pewno tak. Nie wiadomo, czy zdjęcie już dotarło do Eda i co on na to.

Podobna do Eda?

RadioZET.pl/SA

Więcej: