Czy Polacy są uczciwi? [WIDEO]

Ten polski YouTuber zasłynął z robienia kontrowersyjnych pranków. Polak wziął ze sobą 100 zł i wyruszył w miasto, żeby przeprowadzić eksperyment społeczny i sprawdzić ludzką uczciwość.

Młody YouTuber podchodził do obcych ludzi i zaczął ich pytać, czy przypadkiem nie zgubili 100 zł, jednocześnie pokazując im banknot. Reakcja polskiego społeczeństwa nie wypadła za dobrze.

Po publikacji filmu komentarzy nie zabrakło. Wywołała się istna dyskusja dotycząca polskiej mentalności…

A Wy? Jakbyście się zachowali?

To nie pierwszy kontrowersyjny film Brzozy

Brzoza TV słynie ze swoich kontrowersyjnych materiałów. Tuż po nieszczęsnych zamachach terrorystycznych w Brukseli postanowił nagrać film w którym przebrał się za araba i wyruszył w miasto z „dziwnie wyglądającą torbą”. Prank nazwał „Public Bomb Scare Prank Compilation Allahu akbar”. Po samym tytule możemy się spodziewać, że chłopak chciał poddać próbie ludzką czujność oraz sprawdzić poziom strachu wśród przechodniów.

Rower podłączony do prądu

Popularna grupa istniejąca w serwisie YouTube również postanowiła zbadać reakcje ludzi. Ekipa TwinzTV podłączyła rower do prądu i czekała, aż ktoś go ukradnie. Niestety okazało się, że chętnych nie brakowało. Zobaczcie genialne reakcje złodziei, którzy solidnie pożałowali swojej decyzji. 

Radio ZET/TP

Więcej: