Te rzeczy musisz zabrać ze sobą w podróż!

Jeszcze nie tak dawno temu niezbędnikiem podróżnika była menażka, termos i scyzoryk.

W miarę upływu czasu zastąpiły je inne przedmioty, bez których trudno sobie wyobrazić jakikolwiek wyjazd.

Bez telefonu ani rusz

Wyjeżdżając gdziekolwiek – nieważne czy kilkanaście kilometrów za miasto, czy na drugi koniec świata - nie ruszamy się dziś bez telefonu. Pełni on przede wszystkim rolę komunikacji ze światem - pozwala wezwać pomoc w razie wypadku lub powiadomić rodzinę o szczęśliwym dotarciu do celu. Telefony, a raczej smartfony, pełnią także wiele innych funkcji przydatnych w podróży. Przede wszystkim dzięki usłudze lokalizacji i dostępowi do Internetu, pełnią rolę nawigacji, która bezpiecznie kieruje nas do celu. Mając ze sobą smartfon wystarczy skorzystać z map udostępnionych przez Google. Nie trzeba nawet instalować dodatkowych nawigacji.

Energetyczne wsparcie

Każdy smartfon ma jedną wielką wadę – w najmniej oczekiwanym momencie rozładowuje się bateria. Wyjeżdżając w podróż, warto więc zawsze mieć przy sobie powerbank, czyli bank energii. Dzięki temu urządzeniu możemy naładować smartfon (lub inne urządzenie z łączem usb) gdziekolwiek jesteśmy – na plaży, szczycie góry czy też w środku puszczy. Taki bank energii zapewnia naprawdę duży zapas pożywienia dla naszych urządzeń. W dodatku jest niewielkich rozmiarów. Wiele modeli powerbanków mieści się w kieszeni lub nawet w portfelu – wyglądem i kształtem przypominają kartę płatniczą. 

Urlop jak z obrazka

Każda chwila jest warta, by ją uwiecznić. Szczególnie jeśli spędzamy ją z najbliższymi lub zwiedzamy historyczne i egzotyczne miejsca. Na każdy wyjazd koniecznie zabieramy więc ze sobą aparat. Mało który smartfon zapewni nam naprawdę ładne zdjęcia. Za to nie trzeba być mistrzem fotografii, by przywozić z wycieczek piękne, kolorowe, ostre zdjęcia robione nawet najmniejszych rozmiarów aparatem. Do wyboru mamy szereg modeli, w których możemy wybierać i przebierać w zależności od oczekiwań i umiejętności. W dodatku dobrej jakości aparat wcale nie musi oznaczać wielkiej i ciężkiej torby oraz długiego obiektywu. Dla amatorów najlepsze są takie, które mieszczą się w dłoni. Wychodząc naprzeciw wiośnie i tym, którzy planują już urlopy,  sklep Neo24 oferuje atrakcyjne promocje na akcesoria elektroniczne, w tym aparaty i kamery video.

Tablet na wakacjach

Pracoholicy najchętniej zabierają na wakacje tablet. Pozwali sprawdzić pocztę oraz wiele innych służbowych informacji w każdym miejscu na ziemi. Ma też na szczęście cechy przydatne w chwilach relaksu – pozwala np. oglądać filmy w czasie podróży. Jest rewelacyjnym zastępstwem za nianię dla dzieci, które w podróży szybko się nudzą. Wystarczy puścić im bajki, a podróż na tylnym siedzeniu samochodu mija w mig. Zamiast tableta możemy posłużyć się e-bookiem, dzięki któremu nasze pociechy będą słuchać bajek, co pozwala rozwijać wyobraźnię i będzie z pewnością korzystniejsze dla ich rozwoju. Jeśli wybieramy się w podróż bez dzieci, jest to rewelacyjne narzędzie, które nam pozwoli nadrobić braki w literaturze lub odsłuchiwać codzienną prasę. W podróż pociągiem lub samolotem z kolei warto zaopatrzyć się np. w kindle’a i stanąć oko w oko z wyzwaniem przeczytania 52 książek w ciągu roku. Przy okazji będziemy mieć dodatkowe wspomnienia z podróży.

Wszystkie wymienione produkty kupicie taniej dzięki promocjom Neo24 na Radio Zet. Dodatkowo możecie wygrać wycieczkę, smartfony najlepszych marek i inne nagrody w konkursie Neo24. Sprawdź wszystkie promocje na Radiozet.pl/kodyrabatowe!

Radio ZET/MB

Więcej: