Syn Davida i Victorii Beckham wydał pierwszy klip. Nowy Bieber?

David i Victoria Beckham mogą być dumni: ich syn, Cruz Beckham, wydał swój pierwszy, świąteczny teledysk - "If Everyday Was Christmas". Pojawiają się pierwsze porównania do Justina Biebera. Zobaczcie klip i posłuchajcie utworu syna Beckhamów.

11-letni Cruz Beckham ma zadatki na gwiazdę. Syn Davida i Victorii Beckham wydał właśnie pierwszy teledysk - i to do tego świąteczny. W teledysku pojawiła się niemal cała rodzina Beckhamów: rodzeństwo - Brooklyn, Romeo i Harper oraz sam ojciec rodziny, David. Niestety, zabrakło Victorii, która z niewiadomych przyczyn nie zdecydowała się na udział w klipie.

Piosenka powstała, by wspomóc potrzebujących, a cały dochód, który przyniesie, przekazany zostanie na konto fundacji Make Some Noise. Nie ma się co dziwić, że rodzice czują się bardzo dumni z Cruza. David na swoim Instagramie podzielił się krótką zajawką piosenki syna: "Dumny ze swojego małego mężczyzny za wsparcie dla fundacji Make Some Noise świąteczną piosenką".

Czy "If Everyday Was Christmas" ma zadatki na wielki świąteczny hit? Trudno powiedzieć, jednak już teraz pojawiają się porównania Cruza do... Justina Biebera, który - jak wiadomo - przygodę z muzyką zaczynał mniej więcej w tym samym wieku. Słodki głosik i radosny wyraz twarzy staną się dla młodego Beckhama przepustką do kariery?

Więcej: