Czy ona Cię lubi? 7 znaków, że kobieta podrywa Cię przez SMS-a!

Mężczyźnie czasem trudno jest poznać, że kobieta jest w nim zakochana - w końcu one same nie wiedzą czego chcą. Znaki szczególnie trudno odczytać, szczególnie gdy większość rozmowy prowadzimy za pomocą wiadomości telefonicznych. Oto mały poradnik dla niepewnych swojej sytuacji mężczyzn.

Nie wiecie, czy dziewczyna jest Wami zainteresowana, czy nie? Spokojnie, mamy dla Was parę wskazówek. Na szczęście wiadomości tekstowe zawierają parę niewerbalnych informacji, które mogą rozwiązać Wasze wątpliwości. 

Dziewczyna często rozpoczyna rozmowę

Inicjowanie rozmowy to wyraźny znak, że dziewczyna ma ochotę z Tobą porozmawiać. Pamiętajcie jednak, że panie starają się być raczej niezbyt nachalne i nie wyglądać na zdesperowane - dlatego rozpoczną około połowy konwersacji jeśli zauważą, że ty też do nich piszesz.

P.S. Jeśli dziewczyna rozpoczyna większość Waszych rozmów, to możliwe, że wylądowaliście w strefie "przyjaciel".

Pierwsza zakończy rozmowę

Dziewczyna ma pewno ochotę rozmawiać z Tobą cały czas, ale walczy z tym! Będzie wolała zakończyć szybciej rozmowę i zasugerować, że jest umówiona - przecież ma interesujące życie i jest bardzo zajęta.

Uważaj, jeśli kobieta kończy rozmowę bez ostrzeżenia i znika, to raczej nie jest zainteresowana.

Liczcie emotki!

Nie mamy niestety dokładnych statystyk, jak ilość emotek przekłada się na poziom miłości. Zwróć jednak uwagę na emotikonę z mruganiem - to jej najczęściej używają te "zainteresowanie" panie. To samo oczywiście dotyczy znaczka z buziakiem i takiego z rumieńcem.

Czy ona się z Tobą droczy?

Wiadomości "chciałbyś być tutaj ze mną..." albo "gdybyś tu teraz był..." to wyraźny znak, że dziewczyna chce się z Tobą trochę podroczyć. Nie ukrywajmy, że tego typu wiadomości są bardzo sugestywne - kobieta chce, żebyś zaczął o niej myśleć ;)

Zwróć uwagę na interpunkcję

Interpunkcja jest bardzo ważna - nie tylko ze względu na poprawność językową. Spójrz teraz na jej wiadomość i sprawdź, jak często ona z niej korzysta. Najważniejsze powinny być dla Ciebie wykrzykniki. To znak, że rozmowa z Tobą wzbudza w niej ekscytację ;) 

Przykładowo, rozpoczynanie wiadomości entuzjastycznym "cześć!" jest lepsze niż zwykłe "cześć".

Za dłuuuuugie słowa w wiadomości

Czy słowa, które przesyła Ci dziewczyna są zbyt długie? Nie wszystkie oczywiście to robią, ale niektóre panie lubią dodać parę niepotrzebnych liter, jak np. heyyyyy, taaaaak albo prooooszę. W ten właśnie sposób imitują flirtowanie. 

Jak śmieje się zakochana kobieta?

Jeśli potrafisz rozśmieszyć kobietę, to jesteś na bardzo dobrej drodze do zdobycia jej serca. Z wiadomościami sprawa jest jednak bardziej skomplikowana. Dziewczyna, która w odpowiedzi na zabawny żart wysyła Ci skróty typu: LOL, ROTFL albo LMAO, możemy nie być zainteresowana związkiem romantycznym.

Standardowe "hahaha" to zdecydowanie lepszy znak! ;)

Źródło: Wiki How

Więcej: