Niegrzeczni Superbohaterowie Marvela!

Bohaterowie to ludzie tacy jak my: chodzą do toalety, golą się i zszywają sobie spodnie. Zobacz, jak codzienne życie superbohaterów widzi indonezyjski artysta. 

Edy Hardo to indonezyjski fotograf, który stworzył interesującą serię zdjęć, pokazujących bohaterów Marvela i DC Comics. Na fotkach widzimy Hulka, Czarną Wdowę, Irona Mana i Spider-Mana w dziwnych, a nawet obraźliwych sytuacjach z życia codziennego. W swojej pracy fotograf używa zabawek-figurek, które przedstawiają najpopularniejszych bohaterów Marvela. Zdjęcia Edy umieszcza na Instagramie, Facebooku i Twitterze.  

Hulk, Thor i Spider-man w łazience

Na jednym ze zdjęć Thor, Joker, Wolverine, Spider-man i Hulk razem wybierają się do łazienki. Koledzy nie mogą się powstrzymać przed podglądaniem "zielonego potwora" Hulka i wydają się być pod wrażeniem. Na swoim Instagramie Hardo zasugerował, jak mogła wyglądać rozmowa kumpli podczas wypadu do ubikacji.   

Występ dla Czarnej Wdowy

Hulk, Wolverine i Nick Fury postanowili urządzić małe przedstawienie dla Czarnej Wdowy i Kobiety-Kota. Iron Man chyba nie był zainteresowany prezentowaniem swoich umiejętności przed dziewczynami. 

Superbohaterowie w fast foodzie

Okazuje się, że Batman to ten fajny dzieciak, z którym każdy chce się przyjaźnić w szkole. Na zdjęciu Ediego chłopaki walczą o to, kto będzie z nim siedział podczas obiadu. 

Wszyscy boją się gryzoni

Kto nie boi się szczurów i myszy? Nawet faceci, którzy na co dzień zajmują się profesjonalnym ratowaniem świata, mają prawo do strachu. Nigdy przecież nie wiesz, kiedy taka mysz Cię ugryzie! Najważniejsze, że w pobliżu był stół, na który mogli wskoczyć.

Hulk jako krawcowa

Nawet superbohater musi sobie jakoś radzić z dziurą w spodniach. Hulk chyba stwierdził, że nie opłaca się lecieć z nimi za każdym razem do krawcowej. Jak widać poddał się i zaszywa je sam - a wiemy, że zielony bohater często niszczy spodnie. 

Na pozostałych zdjęciach Czarna Wdowa jest w ciąży, Hulk bawi się w fryzjera, Czarna Wdowa goli Hulka, chłopaki podglądają dziewczyny pod prysznicem albo miażdżą głowy innych bohaterów. Jak widać, superbohaterowie prowadzą całkiem normalne życie.

Więcej: