Kobiety lecą na kasę? Ta dziewczyna niestety potwierdziła stereotyp

Youtuber Josh Paler chciał sprawdzić, ile prawdy jest w powiedzeniu, że kobiety lecą na bogatych facetów. Jak myślicie, z którym facetem chętniej poszłaby na randkę przypadkowo spotkana dziewczyna: z biednie wyglądającym chłopakiem czy zamożnym biznesmenem? Ta atrakcyjna blondynka nie wahała się długo.

Dwóch mężczyzn zaczepiło atrakcyjną kobietę, samotnie siedzącą w kawiarni. Najpierw skromnie ubrany chłopak zapytał, czy gdzieś razem wyjdą? W odpowiedzi usłyszał, że ma chłopaka i nie jestem zainteresowana.

10 minut później luksusowym autem podjechał chłopak w garniturze. W rozmowie z tym adoratorem blondynka przyznała, że nie ma chłopaka i chętnie umówi się z nim na drinka.

Czar prysł, gdy do stolika podszedł poprzedni adorator, który okazał się… szefem chłopaka w garniturze. Zobaczcie, co wtedy zrobiła kobieta.

Trzeba przyznać, że dziewczyna ma tupet i jest zawzięta. Chyba największą tajemnicą zostanie kwestia, czy faktycznie jest wolna…

Charakter czy pieniądze?

Podobny eksperyment przeprowadził za granicą inny youtuber, Sadam. Mężczyzna dwukrotnie zagadywał kobietę (która okazała się Polką) o randkę. Przechodzień ubrany „normalnie” dostał kosza, a gdy powrócił na motorze w stroju motocyklisty, zrobił na niej bardzo dobre wrażenie.

Sadam szybko udowodnił przypadkowo spotkanej dziewczynie, że ocenia ludzi wyłącznie po wyglądzie, a najważniejszym miernikiem nawiązywania nowych znajomości są dla niej pieniądze.

Myślicie, że dla kobiet najważniejszy jest wygląd i portfel faceta?

Radio ZET/SJ

Więcej: