Chińska elektronika podbija polski rynek

Elektronika z Chin kojarzy nam się przede wszystkim z tanimi podróbkami renomowanych firm. Każdy miał do czynienia z chińską tandetą, od zabawek zaczynając, na telewizorach kończąc. Od zawsze "made in China" kojarzy się ze średnią jakością. 

Nie zawsze słusznie skreślamy z listy zakupów produkty pochodzące z tego kraju. Może jednak warto lepiej zapoznać się z produktami ze słynną naklejką pochodzenia?

Chiński Nowy Rok sypał prezentami

Chiński Nowy Rok to okazja do ogromnego świętowania, a jak świętować to na całego! Chińczycy nie tylko organizują z tego powodu wielką imprezę, ale także szykują rewelacyjne promocje w sklepach. Promocje dostępne są przez cały rok, zwłaszcza w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chcesz zaoszczędzić na zakupach, skorzystaj ze zniżek na szeroki asortyment elektroniki. 

Telefon nie taki zły

Wśród wyrobów z Chin coraz większym zainteresowaniem cieszą się telefony komórkowe. Chiny są potęgą w ich produkcji i sprzedaży. Pojawiło się mnóstwo dobrych, solidnych modeli, po które warto sięgnąć. Produkty Huawei, ZTE oraz Xiaomi są znane w Europie i coraz chętniej kupowane – to nowoczesne telefony z szerokim zastosowaniem. Oczywiście można trafić także na słabsze modele z mniej wydajnymi procesorami, ale to szczegół. Warto prześledzić opinie użytkowników, komentarze w sklepach internetowych i ogólnodostępne testy, by utwierdzić się w przekonaniu, który telefon będzie dla Ciebie najlepszy. Teraz możesz skorzystać z promocji, nie przegap jej! Sprawdź oferty Aliexpress na Radio Zet

Super nowoczesny telewizor

Podczas targów w Las Vegas firma Hisense zaprezentowała ultracienki telewizor z przezroczystym ekranem. Może jednak zainteresuje Cię model sterowany gestami, wzrokiem, głosem czy smartfonem? Nie ma problemu – już go wymyślono. To jednocześnie przedmiot użytkowy i oszałamiający gadżet.

Tani i funkcjonalny tablet

Chińskie tablety krążą po Europie od dawna i cieszą się niesłabnącą popularnością. Dobrze wykonane, eleganckie i tanie, mają spore zainteresowanie. Szczególnie opłacalne jest kupienie modelu dla dziecka: nie wydasz dużo, a otrzymasz w pełni funkcjonalny produkt o nowoczesnym wyglądzie. Każdy rodzic wie, że elektronika w rękach dziecka nie wytrzyma zbyt długo – choć byłaby najdroższa – więc dlaczego inwestować masę pieniędzy, gdy można zaoszczędzić?

Gadżety, które zaskakują

Chiny są producentem czasem dziwnych gadżetów. Jeśli jednak przyjrzeć im się bliżej, staja się całkiem przydatne w codziennym życiu. Akcesoria kuchenne, biurowe czy do pielęgnacji wymagają niejednokrotnie by się z nimi dokładnie zapoznać przed zakupem. Część wymyślnych produktów z Chin przyprawia nas o zawrót głowy – warto jednak się z nimi zapoznać, bo mogą stać się całkiem fajnym użytkowym gadżetem, którym będziemy mogli zaskoczyć swoich znajomych.

Radio ZET/MB

Więcej: