Nuda w sypialni? Znamy receptę na dobry seks

Organizm ludzki to swoista mapa erogennych punktów. Czasem partnerzy nawet nie wiedzą, co sprawia im przyjemność. Gdzie dotykać, by wywołać orgazm u kobiety i mężczyzny? Poradnik tylko dla dorosłych!

Wiele par narzeka na mało urozmaicone życie seksualne. Pieszczoty genitaliów to często jedyna erotyczna zabawa, na jaką pozwalają sobie kochankowie.

Bardzo często nudę w sypialni próbujemy leczyć seks-zabawkami. Zapominamy, że natura bardzo hojnie obdarowała człowieka, jeśli chodzi o erogenne punkty. Sprawdź, jak w niekonwencjonalny sposób wywołać orgazm!

Pępek jak łechtaczka

Wbrew pozorom nie tylko punkt G może wywołać u kobiety rozkosz. Erogennym punktem na kobiecym ciele jest także pępek. Łechtaczka i pępek powstały z tej samej tkanki, więc są ze sobą neurologicznie połączone. To dlatego większość kobiet szaleje na punkcie tej części ciała.

Penetrację tej części ciała uwielbia także wielu mężczyzn. Niektórzy zdradzają nawet, że dużą przyjemność sprawia im pieszczenie pępka językiem.

Uszy jako afrodyzjak

Kolejną częścią ciała, której dotykanie sprawia przyjemność przedstawicielom obu płci, jest ucho. Tkanka, która buduje tę część ciała jest bardzo wrażliwa na dotyk. Muskanie jej ustami, lizanie, a nawet gryzienie zwiększa apetyt na seks u wielu par.

Co podnieca mężczyzn?

Ludzkie stopy to kopalnia erogennych punktów. Niektórych podnieca już sam wygląd stóp. Jeśli dodamy do tego całowanie i ssanie palców - orgazm gwarantowany.

Ten popularny fetysz docenił w swoich filmach m.in. Quentin Tarantino. Amerykański reżyser i scenarzysta skupił się przede wszystkim na kobiecych stopach.

Jak wywołać orgazm nosem?

W czołówce najdziwniejszych fetyszy znajduje się nasolingus - czerpanie przyjemności ze ssania nosa. Ta część ciała zawiera najwięcej zakończeń nerwowych ze wszystkich części twarzy.

Znane wszystkim „noski eskimoski” mogą wywołać podniecenie. W zaawansowanym stadium nasolingusa partnerzy dosłownie wysysają zawartość nosa. Brzmi obrzydliwie, ale podobno... pobudza.

Relaksujący masaż karku

Masaż karku rozluźnia mięśnie, eliminuje napięcie wywołane stresem i oczyszcza umysł.

Seksuolodzy polecają masowanie karku podczas stosunku. Podobno całowanie szyi, ramion i karku przyśpiesza orgazm u pań. Na panów samo dotykanie karku nie działa tak podniecająco, ale w połączeniu z gryzieniem ucha może wywołać erekcję.

Jak urozmaicić życie seksualne?

Odkrywanie erogennych punktów na ciele to tylko jeden ze sposobów na urozmaicenie życia seksualnego. Wiele par podnieca np. spontaniczny seks w niedozwolonych miejscach.

Na "podniebną miłość" postawiła m.in. para pasażerów samolotu linii Norwegian, który leciał ze Sztokholmu do Paryża. Szwedzi postanowili zabawić się w toalecie, co z resztą nie umknęło uwadze kapitana, który publicznie pogratulował im odwagi.

Z kolei Amerykanie wyprodukowali alkohol, który ma zwiększyć apetyt na seks u kobiet. Podobno wódka stworzona na bazie specjalnej wody źródlanej z Florydy działa cuda.

A jakie są wasze sposoby na udany seks? :)

elitedaily.com/SJ

Więcej: