Para „Follow me" w Indiach. Zobacz, jak powstają te niezwykłe zdjęcia [WIDEO]

Kochasz podróże? Te zdjęcia powinny Ci się więc bardzo spodobać. Pewna para tworzy piękny album z podróży swojego życia. Właśnie opublikowali wideo, na którym pokazują, jak przygotowują się do sesji.

Murad i Nataly Osmann to małżeństwo, które razem przemierza świat. Zdjęcia z ich podróży stały się bardzo popularne. Wszystkie mają wspólną cechę - na każdej fotografii widać trzymające się dłonie oraz plecy modelki. Publikowane są na profilu na Instagramie i Facebooku „Follow me"

Fotografie są wyjątkowe. Wszystkie zachwycają pięknymi kolorami, niezwykłymi strojami, biżuterią oraz unikalnymi widokami. Uroku tym zdjęciom dodają plecy tajemniczej kobiety. Wiele osób oglądając je, na pewno zastanawia się, jak wygląda modelka. 

Para ostatnio opublikowała na Youtube film, na którym widać ich przygotowania do pozowania. Wideo obejmuje podróż Murada i Nataly po Indiach

Moda na zdjęcia „Follow me"

Murad Osmann, którego rękę widać na każdym zdjęciu, ma prawie 4 mln obserwujących internautów na Instagramie. Fotografie stały się swojego rodzaju modą. Internauci wrzucają do mediów społecznościowych podobne, robione w stylu „Follow me". Małżeństwo doczekało się wielu naśladowców. 

Zdjęcia z podróży

Nie tylko Murad i Nataly tworzą tak ciekawy projekt. Natalia Mindru podróżuje z aparatem po Europie i stara się uchwycić miłość między partnerami. Czasem robi to z ukrycia, a czasem ma możliwość fotografować kochanków w ich domach. W projekcie wzięły udział pary z Francji, Niemczech, Belgii, Hiszpanii, Włoch, Węgier, Wielkiej Brytanii, Holandii i Portugalii. Największe wrażenie robią czarno-białe zdjęcia. Miłość jest dla każdego. Nie osądza, nie patrzy na kolor skóry czy wyznanie – przekonuje na swoim profilu na Instagramie artystka. Udało się jej namówić na tę dość intymną sesję fotograficzną kilkadziesiąt par.

A czy Ty masz zdjęcie w stylu „Follow me"?

Radio ZET/MB

Więcej: