Gang Świeżaków wraca: nowa akcja przebije pluszaki?

Gang Świeżaków w Biedronce: nowa odsłona akcji po zakończonej sukcesem kampanii z pluszowymi Świeżakami. O co chodzi w niej chodzi i co można zdobyć?

Czy nowa odsłona akcji z Gangiem Świeżaków w Biedronce cieszyć się będzie równie dużym zainteresowaniem, co pluszowe maskotki owoców i warzyw, o które klienci Biedronki walczyli przez kilka tygodni? Od 24 listopada do 24 grudnia trwać będzie nowa kampania z ulubieńcami dzieci. Tym razem nie będzie pluszaków, tylko karty i naklejki z Gangiem Świeżaków. Akcja odbywa się pod hasłem "Gang Świeżaków Świątecznie".

Gang Świeżaków Świątecznie - o co chodzi w akcji?

Tym razem Biedronka dla swoich klientów przygotowała saszetki z kolekcjonerskimi naklejkami i kartami do gry z wizerunkami dobrze znanych już Świeżaków oraz nowych – banana Bruno i pomarańczy Pameli. Do zbierania naklejek służy specjalny album, a do przechowywania kart - pudełko. Saszetki można odbierać za darmo przy zakupach za kwotę 40 zł z zarejestrowaną kartą Biedronki lub kupić w cenie 0,99 zł za saszetkę. W każdej z nich znajdują się 2. naklejki oraz 2. karty do gry. Pełna kolekcja to aż 50 kart i 50 naklejek. Oprócz tego są także 2. karty specjalne, dostępne tylko w albumie. Sam album jest dostępny w cenie 6,99 zł, ale do 30.11 br. można go było odebrać za darmo - także z kartą Biedronki.

Przy każdych zakupach z kartą Biedronka i wydaniu 40 zł klient dostaje 2 saszetki - z dwiema kartami i dwiema naklejkami.

Bitwa z Gangiem Pana Choróbki

Nowa akcja ze Świeżakami to kolekcjonowanie naklejek oraz zbieranie kart do gier: "Wojna na moce", "Świeżakowe zestawy" oraz "Bitwa z Gangiem Pana Choróbki". Co ważne, do grania nie są wymagane wszystkie karty z zestawu. Biedronka jednak zachęca: "im więcej macie kart, tym lepsza gra i zabawa".

A co dla fanów pluszowych Świeżaków?

Dla tych, którzy nadal zainteresowani są pluszowymi maskotkami, jest konkurs. Wygrać można zestaw dwóch nowych pluszaków: banana Bruno i pomarańczy Pameli, lub zestawy szkolne (plecak, piórnik i worek na buty). Aby wziąć udział w konkursie, należy uzupełnić rysunkami komiks o Świeżakach przygotowujących się do świątecznego przedstawienia (dostępny na stronie internetowej sklepu).

Pierwsza akcja z Gangiem Świeżaków wywołała w sklepach prawdziwy szał. Całe rodziny zbierały naklejki, by wymieniać je na pluszowe warzywa i owoce. Za każde 40 złotych wydane w sklepie można było dostać 1-4 punkty. Aby wymienić je na maskotkę należało mieć minimum 30 punktów. O tym, ile trzeba było wydać, by dostać cały Gang Świeżaków, pisaliśmy wcześniej.

Czy nowa akcja przebije pluszowe Świeżaki? Zbieracie albumy i karty?

Więcej: