Cukierek albo… przejazd. Oryginalny żart na Halloween

Ten halloweenowy żart nie spodobał się kierowcom z Londynu. 5 mężczyzn przebrało się za… pachołki drogowe i wstrzymało ruch w centrum miasta.

W nocy z 31 października na 1 listopada policjanci Kingston upon Thames w południowym Londynie otrzymali nietypowe zgłoszenie, którym pochwalili się na Twitterze.

5 mężczyzn przebrało się za pomarańczowo-białe pachołki drogowe, które prowadzącym pojazdy kojarzą się przede wszystkim z awarią na drodze.

Żywa blokada dróg

Ten żart wywołał frustrację londyńskich kierowców. Prowadzący auta i autobusy komunikacji miejskiej nie mogli kontynuować jazdy. Mężczyźni w oryginalnych strojach nie dawali za wygraną i - mimo próśb kierowców - z premedytacją blokowali ruch. Dopiero policjantom udało się przegonić żartownisiów.

Halloweenowa zabawa spodobała się za to przechodniom, którzy dopingowali mężczyzn w blokowaniu drogi.

Im straszniej, tym lepiej

Z roku na rok miłośnicy Halloween prześcigają się w wymyślnych przebraniach i zabawach związanych z tym świętem. Im bardziej oryginalny żart, tym większą popularność zdobywa w sieci.

Kreatywnością popisali się twórcy filmu „Paranormal Activity”. Przygotowali prank nawiązujący do najnowszej części kultowego horroru. Zaaranżowali spotkanie z osobami chcącymi kupić dom w San Diego. Klientów wystraszyło nie tylko dziwne zachowanie agentki nieruchomości, ale także spadające obrazy, tłukące się lustra i… zobaczcie sami.

Podoba Wam się żart „pachołków” z Londynu?

mirror.co.uk/SJ

Więcej: