Harrison Ford i Carrie Fisher mieli romans na planie Gwiazdnych Wojen

Harrison Ford i Carrie Fisher na planie Gwiazdnych Wojen przeżyli intensywny romans. Odtwórczyni roli Lei zdradziła zaskakujące informacje o jej związku z Harrisonem Fordem. "W tygodniu Han Solo i Lea, w weekend Carrie i Harrison".

Harrison Ford i Carrie Fisher nie schodzą dziś z języków zagranicznych mediów. Wszystko za sprawą rewelacyjnych informacji od aktorki Gwiezdnych Wojen. Odtwórczyni roli po 40 latach przyznała, że na planie kultowego filmu ona i Ford przeżyli krótki, ale bardzo intensywny romans. "W tygodniu Han Solo i Lea, w weekend Carrie i Harrison" - stwierdziła na łamach jednego z magazynów. Kiedy w 1976 roku kręcono Gwiezdne Wojny, Fisher miała 19 lat, a Ford był 33-letnim mężem i ojcem dwójki dzieci. Pogłoski o romansie pojawiły się od razu po premierze filmu. Jednak dopiero teraz zostały oficjalnie potwierdzone przez Fisher.

Dlaczego dopiero po 40 latach zdecydowała się o tym powiedzieć? Wszystko za sprawą książki jej autorstwa, której premiera niebawem. Wydawnictwo zatytułowane "The Princess Diarist" rzuci głębsze światło na relację Hana i Lei poza planem. Jak się okazuje, pierwszą wspólną noc para spędziła po urodzinowej imprezie George'a Lucasa.

Więcej: