Horoskop 2017: Lew. Rozwiąż sprawy z przeszłości

Horoskop na 2017 rok dla zodiakalnych Lwów od wróżbity Macieja Skrzątka. Sprawdź, co przyniesie Ci nadchodzący rok!

Zodiakalne Lwy, ogniste z natury, bo są silnie związane ze źródłem ognia, będą w roku 2017 spragnione nowych uczuć, nowej miłości. Oczywiście jest to dobra informacja dla tych wolnych, samotnych zodiakalnych Lwów, bo karta Asa Kielichów to karta nowej miłości. Jest to natomiast zła wiadomość dla wszystkich Lwów, które są zajęte. Dlaczego? Dlatego, że mogą wdać się w nowy związek, mogą zamienić partnerów, mogą się rozstać - lub wcale nie muszą się rozstawać, tylko wdać się w romans. A wcale też nie muszą wdać się w romans, tylko mogą myśleć o kimś innym. Ma to sens, bo pod kartą Asa Kielichów, która oznacza nowe uczucie, nową miłość, nowy związek, nową relację, są karty wspomnień - karta Sześciu Kielichów z Dwójką Monet, są to karty mówiące o powrotach. Może być też taka sytuacja, że niedawno rozpocząłeś nową relację, nową znajomość, ale jednak za kilka miesięcy zadecydujesz, że powrócisz do byłego partnera. Może też być tak, że jesteś mężatką, ale za kilka tygodni czy miesięcy, ktoś z przeszłości się do Ciebie odezwie... Wcale też nie musi się odezwać - możesz Ty po prostu myśleć o kimś, kto już był.

Szóstka Kielichów z Dwójką Monet i Asem Kielichów są to karty, mówiące o tym, że zodiakalne Lwy będą bardzo emocjonalnie podchodzić do przeszłości, do pewnych spraw, czy osób, które już były. Jest to rok doby na rozwiązywanie spraw z przeszłości. Mam na myśli jakieś stare sprawy spadkowe, zakończenie sprawy rozwodowej, wyjaśnienie pewnej sytuacji lub zdarzenia. Rok 2017 będzie dla zodiakalnych Lwów wracaniem do tego, co było, rozgrzebywaniem niektórych rzeczy z przeszłości.

Zodiakalny Lwy, uważajcie! To, że będziecie spragnione nowych uczuć, wcale nie musi się okazać czymś dobrym. Karta Pięciu Monet z Królem Monet są to karty mówiące o tym, że zodiakalne Lwy mogą stracić wiele. Czyli jeżeli zadecydujesz na przykład wrócić do kogoś z przeszłości lub przez jakieś wspomnienia zakończyć obecną relację, to możesz wyrządzić sobie krzywdę. Natomiast samotne zodiakalne Lwy mogą liczyć na powodzenie w nowej miłości. Najprawdopodobniej będzie to ktoś, kogo już znasz.

Jeśli chodzi o sprawy finansowe i sprawy zawodowe, to pierwsza połowa roku nie będzie satysfakcjonująca. Ta pierwsza połowa roku zodiakalnym Lwom podpowie, by się usamodzielnić, uniezależnić. Czy zodiakalne Lwy mogą nie odnosić sukcesów zawodowych w danej firmie, miejscu pracy, a tym samym mogą coraz częściej myśleć o uniezależnieniu się - np. otwarciu firmy. Finansowo będzie lepiej u zodiakalnych Lwów pod koniec roku. Okolice listopada - dopiero wtedy widzę powodzenie materialne.

Natomiast jeśli chodzi o zdrowie, koniecznie zodiakalne Lwy musicie zwrócić uwagę na sprawy z przeszłości. Pamiętajcie, tak jak w sprawach uczuciowych przeszłość będzie odgrywała duże znaczenie w Waszym życiu, tak samo w zdrowiu. Mogą powracać stare dolegliwości, mogą powracać dawne schorzenia. Ogólnie rzecz biorąc, musicie zadbać o swoją kondycję psychofizyczną, bo karta Dziesięciu Monet, to karta mówiąca o zubożeniu witamin, jakichś wartości odżywczych. Może powinniście po prostu pomyśleć o suplementach.

Więcej: