Horoskop 2017: Wodnik. Szczęście będzie Ci sprzyjać w II połowie roku

Horoskop na 2017 rok dla zodiakalnych Wodników od wróżbity Macieja Skrzątka. Sprawdź, co przyniesie Ci nadchodzący rok!

Zodiakalny Wodnik, wbrew pozorom, jest związany z żywiołem powietrza, a nie z żywiołem wody. I właśnie ten żywioł powietrza nadaje mu cechę niezależności. Król Buław, który rozpoczyna rozkład dla zodiakalnych Wodników na rok 2017 gwarantuje nie tylko niezależność, ale przede wszystkim dominację. Zodiakalne Wodniki będą chciały dominować, będą chciały być niezależne. Mogą mieć ogromną potrzebą założenia firmy, wyprowadzenia się od rodziców, albo postawienia wszystkiego na jedną kartę.

Przez pierwsze miesiące roku 2017 zodiakalne Wodniki będą ciężko pracować. Będą skupione tylko na pracy. Karta Osiem Monet i Król Buław to karty gwarantujące nie tylko niezależność zawodową i siłę, ale przede wszystkim koncentrację na sprawach bytowych. Nie będzie im obca ciężka praca, ale musicie pamiętać, zodiakalne Wodniki, że nie będzie nic łatwo do Was przychodzić.

Druga połowa roku 2017 trochę się odmieni. Karta Śmierci, Król Monet, Królowa Monet, Rycerz Kielichów, to karty, które mówią, że będą do Was łatwiej przychodziły pieniądze. Karta Królowej Kielichów, Cesarzowa, Umiar - są to karty, mówiące o tym, że na wiosnę 2017 roku będziecie koncentrować się i angażować w sprawy uczuciowe i relacje z najbliższymi.

Zodiakalne Wodniki, w zdrowiu musicie zwrócić uwagę na dolegliwości, które są Wam doskonale znane. Karta Dziesięciu Kielichów jest to karta tradycji, mówiąca, że w zdrowiu nie będzie raczej zmian, ale mogą się nasilić dolegliwości, które Wam dokuczają już od dłuższego czasu. Przykładowo, jeśli miałeś, masz chorobę serca, to z sercem możesz mieć większe problemy. Jeśli przez ostatnie miesiące dokuczała Ci noga czy ręka, miałeś problemy z wątrobą - mogą się te dolegliwości nasilić. Także rok 2017 dla zodiakalnych Wodników będzie dobrym czasem, jeśli chodzi o przeprowadzanie operacji.

Więcej: