Idol: oni dostali się do etapu klubowego

„Idol” wchodzi w decydujące starcie. Kto wystąpi w etapie klubowym? Co działo się w 7. odcinku programu? Poznaj szczęśliwą dwunastkę zawodników.

Idol: uczestnicy etapu klubowego

Etap teatralny „Idola” za nami. Wiadomo już, kto przeszedł dalej, a kto musiał pożegnać się z muzycznym show Polsatu. Ale to jeszcze nie finał! W etapie klubowym wystąpi dwunastu uczestników. Ośmiu z nich przejdzie dalej – do odcinków na żywo. Zwycięzca programu zdobędzie kontrakt płytowy i 250 tysięcy złotych.

Przypomnijmy, że w nowej edycji programu w jury zasiedli: Elżbieta Zapendowska, która jako jedyna brała udział w poprzednich edycjach, Ewa Farna (miała okazję oceniać uczestników w programie „X Factor), Janusz Panasewicz i Wojciech Łuszczykiewicz. Program prowadzi Maciej Rock, znany z poprzednich edycji. „Idol" wrócił do Polsatu po dwunastu latach.

W etapie teatralnym najwięcej problemów uczestnicy mieli z nauczeniem się tekstu. Choć niektórym poszło śpiewająco, inni musieli improwizować. Jurorzy nie szczędzili tym drugim gorzkich słów. Zobacz, kto dostał się do etapu klubowego w naszej galerii.

RadioZET.pl/SI