Nauczyciel zatańczył hip-hop ze swoimi uczniami!

Nauczyciel, który podejmuje wyzwanie i tańczy hip-hop ze swoimi uczniami? Takie rzeczy tylko w Stanach Zjednoczonych?  

Internet oszalał na punkcie tańca nauczyciela z uczniami. Ron Clark wraz z grupą młodzieży ze swojej akademii podjął wyzwanie i zatańczył do hip-hopowej piosenki.  

Utwór „Do It Like Me” Dlow jest jednym z najbardziej popularnych tanecznych wyzwań. Oznaczony #Do It Like Me Challenge skusił do tańca wiele osób, w tym uczniów ze szkoły w  Atlancie.

A konkurencja jest spora.

Ron Clark założył w Atlancie szkołę, w której jest również nauczycielem. Clark jest autorem bestsellerów New York Times’a oraz laureatem ogólnoświatowej nagrody dla najlepszego nauczyciela - Global Teacher Prize

Jest to nagroda, co roku przyznawana jednemu nauczycielowi za wybitne osiągnięcia z zakresu swojego zawodu i edukacji. Zwycięzcą może być każdy nauczyciel, profesor lub lektor z całego świata. Wystarczy wypełnić i zgłosić wniosek. Główna nagroda to 1 milion dolarów.

Clark zakładając szkołę marzył, aby uczniowie nie nudzili się, odkrywali swoje talenty i przychodzili do niej z chęcią. Na swoim Instagramie zamieszcza wiele zdjęć z zajęć, szkolnych obozów i wyjazdów. Na wszystkich widać uśmiechnięte twarze uczniów.

Podoba Wam się choreografia Clarka?

Radio ZET/WJR

Więcej: