On wie, jak zrobić wrażenie na pierwszej randce!

Przełamanie lodów na pierwszej randce zawsze jest trudne. Ten młody chłopak uratował życie mężczyzny i od razu zdobył serce dziewczyny!

Wypadek na pierwszej randce

Tristan Gareau i jego dziewczyna kończyli właśnie pierwszą randkę, gdy zauważyli płonący samochód. Auto wbiło się w ścianę domu. Do wypadku doszło w zeszłym tygodniu w miejscowości Winnipeg, w Kanadzie.

Chłopak ratuje ofiarę wypadku

21-letni Gareau szybko podbiegł do samochodu, żeby sprawdzić czy nikomu nic się nie stało. Okazało się, że w aucie nadal znajduje się kierowca, a jego noga naciska na pedał gazu.

Para zaczęła krzyczeć i machać, mając nadzieję, że mężczyzna się przebudzi. Ich wysiłki zdały się jednak na nic, a samochód zaczął się palić. W tym momencie chłopak zdecydował, że musi coś zrobić. Podbiegł do auta i wyciągnął z niego kierowcę.

60-latek ofiarą wypadku

Za kółkiem siedział 65-letni Steve Guy, który stracił panowanie nad samochodem i uderzył w stojący na poboczu dom. Mężczyźnie udało się wyjść z wypadku cało.

Po opuszczeniu szpitala spotkał się z chłopakiem i podziękował mu. Steve zapytał, czy zepsuł im randkę? Tristan odpowiedział:

"

"Wcale nie, to nawet poprawiło sytuację" "

Tristan Gareau, gdy nie zajmuje się ratowaniem ludzkiego życia, jest DJ-em. Teraz, oprócz heroicznego wyczynu, na swoim koncie ma także zdobycie serca dziewczyny.

Źródło: Global News, BuzzFeed

Darmowy program do rozliczania PIT-ów! Rozlicz się z Fundacją Radia ZET i pomóż dzieciom z wadami serca.

Więcej: