Jula zagra w „M jak miłość"

„M jak miłość" bije rekordy popularności. Do obsady serialu dołączyła właśnie piosenkarka Jula. Wszystko wskazuje na to, że dziewczyna sporo namiesza w losach Mostowiaków. 

Do obsady serialu „M jak Miłość” dołączy piosenkarka Julita „Jula” Fabiszewska. To będzie jej aktorski debiut. Młoda wokalistka zagra Paulinę, dziewczynę, która odmieni życie Marcina (Mikołaj Roznerski).

– To jest dla mnie fantastyczną przygodą, ale również dużym wyzwaniem. Odkąd pamiętam, zasiadałam przed telewizorem czekając na ten serial i gdyby ktoś wtedy powiedział, że będę kiedyś jego częścią, uznałabym, że oszalał! – powiedziała Jula.

Bohaterka, w którą wcieli się Jula, przyjedzie do stolicy na studia z biotechnologii. Jej znajomość z Marcinem (Mikołaj Roznerski) nie zacznie się najlepiej: od stłuczki na ulicy. Kilka godzin później młoda kobieta zostanie nianią małego Szymka.

Paulina bardzo szybko zaprzyjaźni się z Szymkiem, a Marcin od razu zabierze ją do Grabiny. Czy nowa opiekunka spodoba się też Mostowiakom? Czy Jula przewróci do góry nogami życie Mostowiaków?

RadioZET.pl/SI