Katarzyna Zielińska pozuje nago dla Playboya

"Zrobiłam to dla pieniędzy i dla sławy" - przyznała Katarzyna Zielińska na Instagramie, w komentarzu do zdjęcia okładki magazynu Playboy, na której się znalazła.

Już niebawem do kiosków i salonów prasowych trafi lutowe wydanie magazynu Playboy, na którego okładce znalazła się Katarzyna Zielińska. Aktorka, znana m.in. z serialu "Barwy Szczęścia", dostała propozycję od Playboya i po chwilowych wahaniach zdecydowała się ją wykorzystać "dla pieniędzy i sławy" - jak napisała na Instagramie. Tak prezentuje się okładka z Zielińską w całej okazałości:

Jak donoszą media, zanim Katarzyna Zielińska zdecydowała się na rozbieraną sesję w Playboyu, najpierw zapytała o opinię swojego męża. Okazało się, że nie widział on żadnych przeciwwskazań i dodał nawet, że jest dumny z tego, że ma tak piękną żonę. Nic dziwnego, że rezultaty sesji są rewelacyjnie. Zdjęcia wykonane zostały w stylistyce lat 70. Efekt spodobał się także modelce, co dowodzi, że pozowanie było dla niej ciekawym doświadczeniem - szczególnie, że chodzi o okładkę magazynu Playboy.

Jak Wam się podoba Katarzyna Zielińska w rozbieranej sesji?

Więcej: