Kelly Family nagrali nowy teledysk [WIDEO]

Kelly Family powraca. Legendarny zespół wydał właśnie pierwszy teledysk od dwunastu lat. Zobaczcie wideo do piosenki „Nanana" na stronie radiozet.pl.

Tęskniłeś za Kelly Family?

Singlem promującym krążek „We Got Love" jest „Nanana". Piosenka pojawiła się już na płycie „Almost Heaven" w 1996 roku, teraz jednak muzycy nagrali jej nową wersję. 

Płyta będzie dostępna w regularnej sprzedaży już 24 marca. Na albumie znajdą się nagrane na nowo największe przeboje grupy, premierowe kompozycje oraz, jak zapowiedzieli muzycy, różne niespodzianki.

Przypomnijmy, że historia zespołu The Kelly Family rozpoczęła się w 1966 roku, kiedy to tancerka Barbara Ann i jej mąż, sprzedawca Dan Jerome Kelly, postanowili przeprowadzić się ze Stanów Zjednoczonych do Hiszpanii. Przeprowadzili się tam razem z czworgiem dzieci – Dannym, Caroline, Paulem i Kathy. Na południu cała rodzina zajęła się muzykowaniem. Najpierw grali koncerty na ulicach, ale w końcu udało im się wydać pierwszą płytę – „The Kelly Family". Było to w 1979 roku. W latach 80. i 90. grupa koncertowała na całym świecie, w tym także w Polsce.

RadioZET.pl/SI