Kelly Family w Polsce: koncerty, bilety, miasta

The Kelly Family – jeden z najpopularniejszych zespołów lat 90. – powraca do koncertowania. Formacja zagra aż trzy koncerty w 2018 roku w Polsce. Będzie to 6 kwietnia w ERGO Arenie Gdańsk/Sopot, 7 kwietnia w Atlas Arenie w Łodzi i 8 kwietnia w Tauron Arenie w Krakowie. 

Kelly Family i koncerty w Polsce

Kelly Family przyjedzie do Polski w 2018 roku w ramach europejskiej trasy koncertowej We Got Love.

Legendarna grupa wydała właśnie pierwszy teledysk od dwunastu lat. Pierwszym singlem promującym krążek „We Got Love" jest „Nanana". Piosenka pojawiła się już na płycie „Almost Heaven" w 1996 roku, muzycy postanowili nagrać jej nową wersję.

Album można kupić od 24 marca. Na płycie znalazły się nagrane na nowo największe przeboje grupy, premierowe kompozycje oraz kilka bonusów.

Ceny biletów:

Sprzedaż biletów na koncerty w Polsce  rusza w piątek 31.03 2017 roku o godzinie 14. Ceny biletów nie są jeszcze znane.

Oto konkretne daty koncertów:

06 kwietnia 2018 – The Kelly Family | ERGO ARENA Gdańsk/Sopot
07 kwietnia 2018 – The Kelly Family | Atlas Arena Łódź
08 kwietnia 2018 – The Kelly Family | TAURON Arena Kraków

Kelly Family w 2018 roku w Polsce

Przypomnijmy, że historia zespołu The Kelly Family rozpoczęła się w 1966 roku, kiedy to tancerka Barbara Ann i jej mąż, sprzedawca Dan Jerome Kelly, postanowili wyemigrować do Hiszpanii. Przeprowadzili się tam razem z czworgiem dzieci – Dannym, Caroline, Paulem i Kathy. W Europie cała rodzina zajęła się muzykowaniem. W 1979 roku udało im się wydać pierwszą płytę – „The Kelly Family". W latach 80. i 90. grupa koncertowała na całym świecie, w tym także w Polsce. Teraz starzy fani (i nie tylko) będą mogli zobaczyć Kelly Family na trzech koncertach – w Trójmieście, Łodzi i Krakowie.

Zobacz fragment koncertu Kelly Family sprzed 20 lat:

RadioZET.pl/SI