Magiczny krem usunie zmarszczki w parę minut?

Na rynku pojawiło się magiczny krem. Według producenta, produkt usunie zmarszczki i worki pod oczami w ciągu zaledwie paru minut.

Każda firma produkująca kremy przeciwzmarszczkowe - i nie tylko - twierdzi, że jej produkty działają najlepiej na rynku. Niestety to nie zawsze prawda. Jedna z firm kosmetycznych wypuściła właśnie magiczny krem, które ma sprawić, że z naszej twarzy znikną worki pod oczami i zmarszczki. Zobaczcie dowód na filmie!

Magiczne serum na zmarszczki

Jedna z kobiet, zachęcona reklamą super kremu, wypróbowała go na sobie. Aplikację kremu i efekty jego działania uwieczniła na filmie. Podobno produkt szybko i skutecznie usuwa wszelkie objawy starzenia się.

Na nagraniu widzimy, jak kobieta nakłada niewielką ilość kremu pod oczy. Efekty jego działania widoczne są już po paru sekundach.

Po nałożeniu specyfiku, kobieta używa małego, elektrycznego wiatraczka, żeby szybciej wysuszyć krem. Dzięki temu już po paru sekundach możemy zaobserwować magiczne działanie produktu. Krem prawie całkowicie pozbywa się worków pod oczami i zmarszczek z okolic oka. Kobieta wygląda na zdecydowanie młodszą i bardziej wypoczętą.

Produkt znany jest pod nazwą Instantly Ageless. Jego dystrybucją zajmuje się firma Jeunesse. Według producenta kremu, jego magiczną skuteczność zapewnia mu składnik o nazwie argireline, czyli peptyd, który działa trochę jak botoks - tylko bez igieł.

Wieczna młodość nie jest jednak tania. Za ok. 15 ml kremu zapłacimy 48 funtów brytyjskich, czyli 279 złotych.

Źródło: Mirror

Więcej: