Lewandowscy przygotowują pokój dla dziecka. Jak będzie wyglądał?

Anna i Robert Lewandowscy już za kilka tygodni doczekają się swojego pierwszego dziecka. Przygotowania w ich domu ruszyły pełną parą. Przyszli rodzice pokazali, jak wyglądają prace w pokoju malucha.

Sławna sportowa para od chwili ogłoszenia informacji o tym, że niebawem na świat przyjdzie ich dziecko, nie zwalnia tempa. Ania Lewandowska właśnie wydaje swoją książkę z ćwiczeniami dla fit mam, a Robert zdobywa kolejne gole dla swojej drużyny. Z pewnością trwają też przygotowania do przywitania w domu najmniejszego członka rodziny. Ania właśnie postanowiła podzielić się z fanami na Instagramie materiałami z prac w pokoju malucha.

ZOBACZ TEŻ: Zarzeczny nie przebiera w słowach - "Lewandowski to zwykły oszust"

Robert zabrał się za skręcanie łóżeczka:

A oprócz tego, zobaczyliśmy też urocze obrazki, które zawisną na ścianach w pokoju dziecka. Są to grafiki m.in. z postaciami z opowieści o Kubusiu Puchatku - jest Puchatek, Prosiaczek, jest też Krzyś.

Jak myślicie, jakiej płci będzie maleństwo? Jakiś czas temu mówiło się, że to dziewczynka, ale Lewandowscy płci dziecka konsekwentnie nie zdradzają. Wielbicielom sportowej pary przyjdzie na te informacje jeszcze zaczekać.

Jakiej płci będzie dziecko Anny i Roberta Lewandowskich?

RadioZET.pl/SA

Więcej: