Łukasz Jakóbiak z 20m2 wystąpi u Ellen DeGeneres. Spełni marzenia

Łukasz Jakóbiak wystąpi w programie Ellen DeGeneres - słynnej amerykańskiej prezenterki i osobowości telewizyjnej. Jeden z najbardziej znanych polskich youtuberów poinformował o tym w sieci. Kiedy będzie można zobaczyć go na kanapie u Ellen?

"Kochani, udało się!!! Ellen DeGeneres zaprosiła mnie do programu. UMARŁEM Lecę do Los Angeles NIE WIERZĘ" - ogłosił w swoich kanałach społecznościowych Łukasz Jakóbiak, który rozpoznawalność zyskał m.in. dzięki popularnemu kanałowi "20m2". W jego kawalerce gościły dziesiątki gwiazd, a teraz on sam zasiądzie na kanapie jako gość u samej Ellen - jednej z najsłynniejszych amerykańskich osobowości telewizyjnych, która w swoim talk show gości największe światowe gwiazdy. Teraz wśród nich znajdzie się polski bloger.

O tym, że spotkanie z Ellen jest jego marzeniem informował m.in. na Instagramie już jakiś czas temu. Zrobił to, pokazują koszulę z wyszytym napisem: "Chcę poznać Ellen".

Teraz, jak widać, Łukasz będzie miał okazję spełnić swoje marzenia. Na razie nie zdradza, w jakim charakterze pojawi się u Ellen, o czym będzie opowiadał, ani kiedy. Wiadomo, że o zaproszeniu do programu dowiedział się 1 marca, a już następnego dnia planuje swój lot do Los Angeles.

Czekamy na dalszy ciąg wydarzeń i oczywiście trzymamy kciuki za powodzenie wyprawy.

RadioZET.pl/SA

Więcej: