Maciej Zień dla Biedronki: co zaprojektował i kiedy rusza sprzedaż?

Maciej Zień dla Biedronki! W kolekcji Home & SPA by Maciej Zień znajdą się m.in. ręczniki, szlafroki i kapcie. Od kiedy produkty Zienia w Biedronce będą dostępne?

Kolekcja Home & SPA by Maciej Zień to produkty zaprojektowane przez Zienia dla Biedronki. Projektant dołączył do grona innych znanych marek modowych, które wcześniej tworzyły dla dyskontu: Bohoboco, Paprocki & Brzozowski i producenta butów - Loft 37. To wielki powrót Zienia po dłuższej przerwie. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku miał on spore problemy ze swoim wspólnikiem i postanowił wycofać się z rynku po blisko 12 latach. Marka, którą wykreował Zień, kojarzyła się przede wszystkim z luksusem. Teraz projektant wraca w... Biedronce.

Home & SPA by Maciej Zień: co w kolekcji?

Jak zdradza nazwa, projekty Macieja Zienia, które znajdziemy w Biedronce, to szlafroki, ręczniki, kapcie, kosmetyczki czy dywaniki do łazienki. Czyli to, co kojarzy się z "domowym SPA". Wszystkie produkty dostępne będą w trzech wersjach kolorystycznych: bieli, granacie i beżu.

Maciej Zień dla Biedronki - kiedy rusza sprzedaż?

Kolekcja Home & SPA by Maciej Zień do dyskontów trafi w czwartek, 13 października. Jak nie trudno się jednak domyślić, produkty będą cieszyć się ogromnym zainteresowaniem i na pewno szybko znikną z półek. Chcąc mieć tę "odrobinę luksusu" od Zienia z pewnością będzie trzeba ustawić się w kolejce. A być może nawet stoczyć walkę z innymi zainteresowanymi.

Pytanie czy wizerunek Macieja Zienia na tym nie ucierpi. Nie od dziś wiadomo, że świat mody niezbyt miło podchodzi do tych, którzy decydują się sprzedawać swoje projekty w marketach.

Jesteście zainteresowani kolekcją Zienia dla Biedronki?

Więcej: